تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - عباسیان: مهم موفقیت پدیده است

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، معین عباسیان بازیکن مشهدی تیم فوتبال پدیده خراسان در خصوص شرایط کلی تیمش در نیم فصل نخست گفت: به هر حال 17 بازی را پشت سر گذاشته ایم و توانستیم تا حدی با ایستادن مقابل تیم های بزرگ ایران مثل استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتور و ... از اعتبامان دفاع کنیم. امیدوارم بتوانیم با توجه به اردویی که در تهران داشتیم و بازیکنانی که جذب کردیم در نیم فصل دوم نتایج به مراتب بهتری بگیریم.

وی در خصوص گلزنیش مقابل استقلال، پرسپولیس و سپاهان گفت: البته گل هایی که زدم برایم شیرین بود اما مهمترین موضوع، موفقیت تیم است و بس. خوشحالم که با وجود نیمکت نشینی در ابتدای فصل شرایطم را با تلاش بیشتر عوض کردم و حالا می توانم فرصت بیشتری برای اثبات توانایی هایم داشته باشم. امیدوارم بتوانم با حفظ شرایط آرمانی و مطلوبم پاسخ خوبی به اعتماد کادرفنی بدهم و همچنان مثمر ثمر باشم.

عباسیان خطاب به هواداران گفت: خواهشم از تک تک هواداران دوست داشتنی پدیده این است که همچون سه سال گذشته ما را تنها نگذارند و در کنار ما باشند تا بتوانیم از 13 مسابقه باقیمانده خود نیز نتایج مطلوبی بگیریم. همانطور که سال نخست تشکیل پدیده در کنار ما بودند و جشن قهرمانی گرفتیم و همانطور که سال قبل هم در نخستین سال حضور در لیگ برتر توانستیم آنهار ا شاد کنیم حالا هم مطمئن باشند اگر یار دوازدهم ما باشند بی شک نتایج خوبی خواهیم گرفت.