تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - مهاجری: به این پیروزی نیاز داشتیم/ درباره قضاوت‌ها صحبت نمی‌کنم

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: با توجه به شرایط جدول، به این پیروزی نیاز مبرمی داشتیم و خوشحالم که توانستیم به این مهم دست یابیم.

محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از پیروزی تیمش در برابر سایپا البرز اظهار کرد: از ابتدا برای پیروزی وارد میدان شدیم و با تغییراتی که داشتیم می‌دانستیم می‌توانیم با یک استراتژی منظم به دروازه سایپا برسیم و روی دروازه این تیم موقعیت خطرناک ایجاد کنیم. خوشبختانه توانستیم در پایان به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم زیرا با توجه به شرایط جدول نیاز مبرمی به این سه امتیاز داشتیم.

مهاجری درخصوص قضاوت داور مسابقه گفت: ترجیح می‌دهم درباره داوری مسابقه دیگر صحبت نکنم. 16 هفته با وجود اشتباهاتی که از سوی داور مسابقه برای ما ایجاد می‌شد صحبتی نکردیم و همواره حمایت کردیم ولی در هفته هفدهم وقتی دیدیم همه راه‌ها برای رسیدن صدایمان به کمیته داوران بسته است، این اشتباهات را با رسانه‌ها در میان گذاشتیم و به همین خاطر سه میلیون تومان جریمه شدیم.

سرمربی پدیده خراسان گفت: به اعتقاد من اگر جریمه‌ای وجود دارد باید تشویق هم وجود داشته باشد. به هر حال با توجه به شرایط موجود ترجیح می‌دهم دیگر درباره قضاوت داوران صحبت نکنم.

وی درباره بازیکنان جدید تیمش تصریح کرد: آل نعمه روز خوبی را سپری کرد و نشان داد که هنوز هم همان بازیکن باتجربه و قابل اعتماد دیروز است. مطمئنا با تلاشی که وی می‌کند، آینده بهتری هم در کنار وی خواهیم داشت. در خصوص شاکری هم باید بگویم تنها به موقعیتی که وی از دست داد نگاه نکنید. شاکری به واسطه مصدومیتی که داشت، قرار نبود در این دیدار به میدان برود اما با غیرت و تعصبی که روی تیمش داشت، وارد زمین شد و توانست تاکتیکی که می‌خواهیم را در زمین پیاده کند.

مهاجری در پایان درگذشت مادر امیر میرزاییان یکی از مربیان پدیده را تسلیت گفت.