تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - آل‌ نعمه: هواداران هر دو تیم از دربی لذت خواهند برد

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

احمد آل نعمه در خصوص بازی تیمش در هفته بیست و یکم لیگ برتر مقابل سیاه‌جامگان در دربی مشهد اظهار کرد: با سه امتیاز این بازی می‌توانیم به بالای جدول نزدیک شویم. قطعا دربی همیشه حساسیت‌های خود را دارد و کاری ندارد که تیم‌های پایین یا میانه جدول با هم دیدار داشته باشند، زیرا هر دو تیم برای کسب سه امتیاز بازی وارد میدان خواهند شد.

وی در خصوص حضور تماشاگران در این بازی اظهار کرد: با توجه به این که این بازی در یک روز تعطیل برگزار می‌شود امیدوارم هواداران هر دو تیم از این دیدار استقبال و به حساسیت این بازی اضافه کنند چون تماشاگران هر دو تیم از این بازی لذت خواهند برد.

آل نعمه در خصوص جایگاه تیمش در پایان فصل عنوان کرد: اگر بتوانیم در دو بازی خانگی‌مان 6 امتیاز را کسب کنیم می‌توانیم رتبه‌خوبی در پایان فصل را به دست آوریم، با این حال تلاش خواهیم کرد که در نیمه بالایی جدول موقعیت خود را در جدول تثبیت کنیم.

وی تصریح کرد: خدا را شکر شرایط تیم خوب است، توانستیم نیم فصل اول را با دو پیروزی شروع کنیم و در بازی با صبا هم به خاطر خستگی نتوانستیم بازی همیشگی خود را داشته باشیم.

آل نعمه اضافه کرد: با توجه به اینکه در بازی با تراکتورسازی از نظرشرایط آب و هوایی و همچنین بازی شرایط ویژه‌ای را سپری کردیم، تبعات آن در بازی با صبا مشخص شد و نتوانستیم فوتبال با کیفیتی که در دو بازی قبلی ارایه کردیم به نمایش بگذاریم.

بازیکن تیم فوتبال پدیده خراسان ادامه داد: با این حال از نظر فوتبالی از تیم صبا سرتر بودیم ولی متاسفانه به دلیل خستگی بازی خوبی را نتوانستیم به نمایش بگذاریم.

آل نعمه در خصوص عملکرد خوب تیم پدیده در فاز دفاعی در این چند هفته اخیر تصریح کرد: سیستم دفاعی خوبی را تمام تیم به نمایش گذاشتند و توانسته‌ایم عملکرد خوبی را در این چند بازی نمایش بگذاریم، با این حال خوشحال هستم که توانستیم وظایف کادر فنی را در زمین پیاده کنیم و عملکرد خوبی را در خط دفاع داشته باشیم.

وی اضافه کرد: بعد از حضور در تیم پدیده تلاش کردم عملکرد قابل قبولی را در این تیم به نمایش بگذارم قطعا شاد کردن دل هواداران برایمان خیلی مهم خواهد بود