تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - دربی مشهد برنده نداشت

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان


در حالی که نزدیک به سه هزار هوادار در ورزشگاه حاضر شده بودند شهرآورد فوتبال مشهد با گل دقیقه 2 تیم پدیده آغاز شد. پس از سوت آغاز این دیدار، رضا ناصحی در دقیقه 2 برای تیم پدیده گلزنی کرد تا این دیدار با نتیجه یک بر صفر تا در نیمه نخست جریان پایان یابد.

اما در نیمه دوم بازی رضا عنایتی توانست در دقیقه 60 برای سیاه جامگان گلزنی کند تا نتیجه دو تیم همشهری به مساوی رضایت دهند.

آلاجی سوسه در دقیقه 13 از داور کارت زرد دریافت کرد. در دقیقه 29 بازی نیز درگیری سالار افراسیابی و مهدی خیری باعث شد تا داور به هردو بازیکن کارت زرد دهد. مهدی جعفرپور در دقیقه 54 و یونس شاکری در دقیقه 72 نیز کارت زردهای بعدی را دریافت کردند.

همچنین مصدومیت شهید کریم احمدی باعث شد تا تیم پدیده در دقیقه 45 با حضور فریبرز گرامی یک تعویض داشته باشد.

در دقایق پایانی دیدار هواداران تیم سیاه جامگان به نحوه قضاوت داور اعتراض داشتند.

پدیده با این تساوی 26 امتیازی شد و بالاتر از سپاهان در رده دهم جدول قرار گرفت. سیاه جامگان هم 20 امتیازی شد اما در همان رده چهاردهم باقی ماند.

پیش از بازی فرهاد کاظمی سرمربی تیم سیاه جامگان در خصوص دیدار پیش رو عنوان کرد: تیم پدیده تیم خوبی است که محمدرضا مهاجری با دست خالی آن را به پیش آورد و تا به الان خوب کار کرده است و امیدوارم موفق باشند.

همچنین محمدرضا مهاجری سرمربی پدیده نیز تصریح کرد: همه بچه‌ها تلاش خود را کرده‌اند، تیم سیاه جامگان نیز عملکرد خوبی داشته است و امیدواریم آخر فصل اتفاقات خوبی برای ما بیافتد.

وی تصریح کرد: من نیز در کنار این تیم با تعصب حضور دارم و خواهم ماند. امیدوارم بعد از این بازی شرایط بهتری را برای هر دو تیم استان رقم بزنیم.

محمد ناصری، میثم حسینی، بهروز افشار، مهدی جعفرپور، رضا شربتی، سالار افراسیابی، مصطفی احمدی، علیرضا نقی‌زاده، حمیدرضا علی‌عسگری، آلاگی سوسه و رضا عنایتی برای سیاه جامگان به میدان رفتند.

همچنین در ترکیب تیم پدیده نیز مجتبی روشنگر، محمدحسین مرادمند، احمد آل‌نعمه، کریم احمدی، رضا ناصحی، محسن یوسفی، میثم نقی‌زاده، مسعود نظرزاده، مهدی خیری، معین عباسیان و یونس شاکری قرار داشتند.