تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - مجتبی سرآسیایی: از نظر بدنی مشكل داشتیم/ شانس با ما یار بود که نباختیم

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

قائم مقام باشگاه پدیده خراسان گفت: باید اعتراف كرد كه در این دیدار شانس با ما یار بود.

مجتبی سرآسیایی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، در خصوص دربی مشهد اظهار كرد: بازی خوبی را هر دو تیم به نمایش گذاشتند، نیمه اول شرایط خوبی را داشتیم ولی متاسفانه در نیمه دوم شرایط برایمان سخت شد.

وی اضافه كرد: باید به فوتبال خراسان به خاطرنمایش بازی زیبای هر دو تیم تبریك گفت، امیدوارم در پایان فصل هر دو تیم در لیگ برتر باقی بمانند.

سرآسیایی درخصوص افت تیم پدیده در نیمه دوم بازی تصریح كرد: به نظرم بازیكنان از لحاظ بدنی كمی دچار مشكل شده‌اند، امیدوارم در زمان تعطیلی لیگ بازیكنان شرایط خوبی را بدست آورند تا بدون مشكلی بازی‌ها را به پایان برسانند.

قائم مقام باشگاه پدیده افزود: باید اعتراف كنیم كه در این بازی نتوانستیم بازی همیشگی خود را ارائه دهیم و شانس با تیم ما همراه بود كه این بازی را واگذار نكردیم.

وی خاطرنشان كرد: هواداران دو تیم بازی زیبایی را تماشا كردند و فكر می‌كنم از عملكرد هر دو تیم رضایت كافی داشتند.

سرآسیایی در خصوص صعود یك پله‌ای تیم پدیده در جدول رده بندی در پایان هفته بیست و یكم گفت: با توجه به اینكه هزینه كمتری نسبت به تیم سپاهان در این فصل داشتیم ولی خوشبختانه توانستیم بالاتر از این تیم قرار بگیرم، این موضوع نشان می‌دهد كه بازیكنان با غیرت و تلاش خود این نتایج را كسب كردند.