تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - روشنگر: پیشرفت خوبی داشته‌ایم

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، مجتبی روشنگر، دروازه‌بان تیم پدیده که با نمایش عالیش در برابر استقلال، به عنوان دروازه‌بان برتر هفته نیز معرفی شد، در خصوص این دیدار گفت: خوشحالم که توانستیم با ارائه یک بازی منطقی حریف صدرنشین خود را در خانه‌اش متوقف کنیم.

وی در خصوص نتایج خوب پدیده در نیم‌فصل دوم افزود: پدیده در نیم‌فصل دوم پیشرفت خوبی داشته‌است و باید خدا را شاکر باشیم که زحمات‌مان به بار نشسته‌است، تلاش می‌کنیم تا به دور از هر حاشیه و بحثی موفق عمل کنیم و دل هواداران را شاد کنیم.

روشنگر در خصوص توهین هواداران استقلال به وی و بحث وقت‌کشی در دیدار با استقلال تاکید کرد: ببینید واقعیت امر این است که من و فرزندم استقلالی هستیم و حتی جالب باشد بدانید بعضی روز‌ها دعا می‌کنم که تمرین پدیده زودتر برگزار شود تا بتوانم خود را به خانه برسانم و بازی استقلال را با فرزندم تماشا کنیم، فکر می‌کنم سو تفاهم پیش آمد وگرنه هواداران استقلال هیچگاه به این شکل رفتار نمی‌کنند و این اتفاق هم گذشت و به تاریخ پیوست.

دروازه‌بان تیم پدیده که در ۶ هفته اخیر تنها ۲ گل خورده‌است، خاطرنشان کرد: در نیم‌فصل نخست متاسفانه از عملکردم راضی نبودم و نتوانستم روشنگری باشم که خودم توقع داشتم، اما خوشبختانه در نیم‌فصل دوم به روند بهتری دست یافته‌ایم و من هم توانستم عملکرد بهتری داشته‌باشم. باید در این رابطه از مجتبی سرآسیایی تشکر ویژه‌ای کنم.