تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - مرادمند: گلم به فولاد خیلی شیرین بود

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدحسین مرادمند، مدافع جوان تیم فوتبال پدیده در خصوص سال 94 گفت: چه در بعد حرفه‌ای و ورزشی و چه در بعد شخصی، 94 سال فوق‌العاده خوبی برایم بود. امیدوارم بتوانم در سال 95 این آرامش و اتفاقات خوب را ادامه‌دار داشته‌باشم. قطعا فکر می‌کردم که باید شرایطی داشته‌باشم تا خودم را در سال 94 بیشتر نشان دهم. به هر حال قسمت اینطور رقم خورد که به پدیده بیایم و فیکس شوم، به تیم ملی المپیک دعوت شوم و لحظات خوبی در زندگیم رقم بخورد.

وی افزود: بهترین خاطره سال 94، برایم در زندگی شخصی دایی شدنم بود و بچه خواهرم به دنیا آمد. بهترین خاطره فوتبالی‌ام در سال94 هم به بازی دور رفت پدیده و فولاد مربوط می‌شود که در آن توانستم نخستین گلم را برای پدیده به ثمر برسانم.

مرادمند با اشاره به شرایط سختی که در اوایل فصل برایش رقم خورد، گفت: اردوهای بلندمدتی را در تیم ملی المپیک داشتیم و پس از آن به تیم‌هایمان برمی‌گشتیم، به همین دلیل ریکاوری مناسبی نداشتیم. به هر حال بازیکنیم و باید در هر دو جبهه تلاش می‌کردیم اما خستگی‌ها و اتفاقاتی که در این بین رخ داد، باعث شد تا نتوانم آنطور که باید و شاید مثمرثمر باشم. به هر حال این روزها گذشت و دیگر به آنها فکر نمی‌کنم و خوشحالم که توانسته‌ام از آن دوران فاصله بگیرم. در خصوص سرمربی تیم ملی امید هم صحبت نمی‌کنم چون تمامی مسائل تمام شده‌است.

مدافع جوان تیم پدیده در خصوص این باشگاه تصریح کرد: پدیده رکنی مهم دارد و آن هم رفاقت میان کادرفنی، مدیریتی و بازیکنان است. این رفاقت را پیش از این تجربه نکرده‌بودم و نتایج خوب چند هفته اخیر به همین موضوع مربوط می‌شود.

مرادمند که تا سال گذشته در تیم سپاهان حضور داشت، در خصوص جداییش از این تیم گفت: باز هم به عقب برگردم، از سپاهان جدا می‌شوم. با وجود اینکه شرایط خوبی در سپاهان این روزها وجود ندارد و پیشنهاداتی مطرح کردند که برگردم اما ترجیح می‌دهم با شرایط کنونی به این تیم برنگردم. در بحث جدایی من از سپاهان اتفاقات خوبی نیافتاد و تنها کسی که به من در آن شرایط و آن بازه زمانی، کمک ویژه‌ای کرد، محرم نویدکیا بود که جا دارد از وی باز هم تشکر کنم.

وی برای سال 95 ارزو کرد: تمام تلاشم را می‌کنم تا در سال 95 بتوانم به تیم ملی بزرگسالان برسم. امیدوارم مربیان تیم ملی کشورمان به پدیده توجه کنند زیرا شرایط تیم ما بسیار خوب است و آماری فوق‌العاده داشته‌ایم. در لیست تیم ملی که برای بازی‌های اخیر معرفی شد، پدیده می‌توانست یکی دو سهمیه داشته‌باشد.

مرادمند در خصوص مصدومیت روزبه چشمی تصریح کرد: رباط صلیبی برای بازیکن بدترین مصدومیت ممکن است، روز بازی با استقلال و هنگامیکه روزبه زمین خورد، فکر نمی‌کردم مصدومیتش تا این حد جدی باشد. وقتی شنیدم شوکه شدم. چشمی بازیکنی خوب است و امیدوارم با قدرت برگردد.

وی در پایان اظهار کرد:عید را به تمامی هموطنانم به خصوص مردم مشهد که در کنارشان زندگی می‌کنم و اصفهان، که زادگاهم است تبریک می‌گویم. امیدوارم سالی سرشار از سلامتی و موفقیت برای تمام مردم کشورم باشد.