تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - مهاجری: مربی خوب را می‌زنند!

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان


به گزارش "ورزش سه"، رضا مهاجری در رابطه با پیروزی این تیم در بازی برابر گسترش فولاد می گوید: بازی بسیار خوبی بود بچه های ما زحمت زیادی کشیدند تا بتوانند در این بازی به موفقیت برسند و زمانی زحمات بازیکنان ما بیشتر خود را نشان می دهد که بدانیم تیم پدیده نه سقوط می کند و به نه به کورس قهرمانی وارد می شود به همین دلیل این اتفاق ممکن است تمام بازیکنان تیم را بی انگیزه کند اما می بینیم که آنها با تمام توان و بدون اشباع شدن به بازی می پردازند.

سرمربی پدیده ادامه داد: به نظر من اکنون بهترین زمان است که مسئولین محترم بیایند برنامه های این تیم را برای فصل آینده مدون کنند، ما در حال حاضر بدون استرس به کار خود می پردازیم در حالی که 5،6 تیم در انتهای جدول به دنبال سقوط نکردن هستند و 5، 6 تیم نیز در کورس قهرمانی هستند بنابراین می شود از این آرانش حاکم بر تیم استفاده کرد و برنامه ریزی های لازم را انجام داد تا پس از پایان فصل که همه تیم ها از مسابقات فارغ می شوند تازه می خواهند برنامه های شان را بریزند ما کارهای مان را انجام داده باشیم.

مهاجری در رابطه با پیشنهاد تیم خونه به خونه بابل به وی گفت: این پیشنهاد قدیمی بود و در حال حاضر تاریخ مصرف آن گذشته است و لزومی ندارد که بخواهیم به آن بپردازیم، در حال حاضر این تیم مربی دارد و به کار خود می پردازد، به نظر جوانمردانه نیست که تمرکز آنها را به هم بریزیم، من خیلی وقت پیش از این تیم پیشنهاد داشتم که دوره اش تمام شد و به نظرم دیگر نیازی نیست راجع به آن حرفی بزنیم.

سرمربی پدیده ای ها در پایان راجع به مصدومیت خود با خنده گفت: قبلا می گفتند بازیکن خوب را می زنند اکنون می گویند مربی خوب را می زنند! پس از گلی که به ثمر رساندیم همه مشغول شادی بودیم و بازیکنان نیز همگی جمع شدند و من هم به هوا پریدم و وقتی پایین آمدم با هجوم بازیکنان و تکل یکی از آنها روبرو شدم و زانویم آسیب دید، احتمالا کار خودی بوده (با خنده)! پس از خوابیدن التهابش امروز ام آر آی می گیرم تا ببینم پزشکان درباره اش چه می گویند.