تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - ناصحی: برد دور رفت را تکرار می کنیم

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، رضا ناصحی در خصوص دیدار این هفته تیمش در برابر راه‌آهن تهران گفت: در دور رفت نیز موفق شدیم مقابل این تیم باسابقه کشورمان پیروز شویم، در دور برگشت هم به تهران آمده‌ایم تا دوباره این پیروزی را تکرار کنیم و مطمئنم که به این مهم دست می‌یابیم.

وی افزود: شرایط در تیم ما خوب است و خوشبختانه توانستیم از سد گسترش نیز به خوبی عبور کنیم، حیف شد که تنها 10 دقیقه در مقابل نفت تهران خواب بودیم و همین باعث شد که بازی را واگذار کنیم و شانس حضور در جمع تیم‌های مدعی کسب سهمیه را از دست بدهیم. امیدوارم شرایط به شکلی رقم بخورد تا هم ما بازی‌های آتی را پیروز شویم و هم رقبا امتیاز از دست بدهند.

ناصحی در خصوص گل‌زنی‌اش در مقابل گسترش تصریح کرد: خوشحالم که لطف خدا شامل حالم شد و توانستم برای تیمم گلزنی کنم هرچند این گل، حاصل زحمت تمامی بازیکنان پدیده بود و خوشبختانه توانستیم از سد تیم خوب گسترش عبور کنیم. امیدوارم بتوانیم در مقابل راه‌آهن نیز موفقیت‌های‌مان در دور برگشت را ادامه دهیم. ضمن اینکه نباید به جایگاه تیم راه‌آهن در جدول نگاه کنیم زیرا این تیم شرایط خاص خودش را دارد و این روزها برایش حکم مرگ و زندگی دارد.