تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - کمندانی: به دنبال اثبات توانایی هایم هستم

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

بازیکن تیم پدیده خراسان گفت: از حضورم در تیم پدیده کاملا راضی هستم و به دنبال اثبات توانایی هایم در این تیم می باشم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، میلاد کمندانی در خصوص اینکه به پدیده پیوست، گفت: چند پیشنهاد از تیم‌های مختلف لیگ برتری داشتم اما می‌خواستم در جایی بازی کنم که بتوانم به میدان بروم و خودم را اثبات کنم.

وی در خصوص برگزاری اردوی پدیده در تهران افزود: از شرایط حاکم بر اردوی پدیده کاملا راضی بودم. رفاقت و صداقت حرف نخست را در این تیم می‌زند و برای یک فصل خوب آماده می‌شویم.

کمندانی ادامه داد: محمدحسین مرادمند از دوستان خوبم بود که در اردوهای تیم‌ملی امید با هم بودیم، دیگر بازیکنان پدیده هم برخورد گرمی با من داشتند و احساس خوبی از این انتخاب دارم.

وی در خصوص هواداران باشگاه پدیده نیز اظهار کرد: من در یکی دو فصل گذشته که برای بازی با پدیده به مشهد می آمدیم واقعا شوره و هیجان تماشاگران این شهر را از یاد نبرده ام. می دانم که آنها در شرایط سختی که پدیده داشت همواره پشت این تیم بودند و به بازیکنان و سایر اعضا باشگاه انرژی مدادند.

کمندانی افزود: امیدوارم در فصل جدید لیگ برتر فوتبال هم این حمایت هواداران بیشتر از قبل شود و باعث افزایش انگیزه تیم گردد چرا که هدف ما در نیز در تیم شادی دل هواداران است.