تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - دعوت باشگاه پدیده برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

باشگاه ورزشی پدیده خراسان ، با انتشار بیانیه ای ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس از از آحاد مردم و بخصوص جامعه ورزش و اهالی فوتبال و هواداران عزیز دعوت کرد تا با حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی این روز بزرگ، ضمن گرامیداشت تصمیم مدبرانه و دوراندیشانه امام راحل (ره)، از مردم مظلوم فلسطین و آرمان آزادی قدس شریف حمایت کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان ، در این بیانیه آمده است: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه بنیانگذار انقلاب و معمار تفکر وحدت اسلامی بود تا حمایت از مردم مظلوم فلسطین و دفاع از قدس شریف به نشانه شرافت همه مسلمانان جهان فصل الخطاب همه آنها و بلکه همه آزاد اندیشان جهان قرار بگیرد.

روز جهانی قدس روز فریاد تمام آزادگان جهان است که در طول تاریخ بر علیه ظلم وجور ، بانگ برآورده و در دفاع از حق و حق طلبی همیشه جلودار و پیشقدم بوده اند.

روز قدس روزیست که دیگر فقط به قدس اختصاص نداشته، بلکه روز مقابله مستضعفان با مستکبران و روز مقابله ملت های مسلمان در برابر قدرت ها به ویژه آمریکای جهان خوار و رژیم غاصب صهیونیستی است .

مدیران، کادر فنی ، بازیکنان و سایر اعضای باشگاه ورزشی پدیده خراسان، همگام با حضور تمامی اقشار جامعه ، یک بار دیگر یکپارچه و متحد در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز قدس ، ضمن زنده نگه داشتن اندیشه های ناب امام خمینی (ره ) ، به ندای ولی امر مسلمین جهان و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت ایت الله خامنه ای برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین لبیک خواهند گفت و جنایات ددمنشانه و وحشیانه صهیونیست ها را محکوم خواهند کرد.