تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - گردان: برای رسیدن به بالاهای جدول تلاش می کنیم

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

دروازه بان تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: هرچه بیشتر بتوانیم رتبه‌ای نزدیک‌تر به صدر جدول کسب کنیم بهتر است و برای رسیدن به این مهم تلاش می‌کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، شهاب گردان در خصوص حضورش در تیم پدیده گفت: در فصل گذشته متاسفانه سپاهان نتایج خوبی کسب نکرد، البته در بازی‌هایی که برای سپاهان به میدان رفتم نمایش قابل قبولی داشتم.

وی ادامه داد: برای لیگ شانزدهم با وجود پیشنهادهای بهتری که داشتم اما ترجیح دادم دوباره به مشهد بیایم زیرا فوتبالم را از این شهر آغاز کرده‌بودم و سالهای بسیار خوبی را با ابومسلم سپری کردم که همان دوران نیز باعث شد تا به فوتبال ایران معرفی شوم.

گردان افزود: حدودا ۲ هفته است که به تمرینات پدیده ملحق شده‌ام، خوشبختانه تیم در شرایط خوبی به سر می‌برد و مطمئنا حرف‌های زیادی برای گفتن در لیگ برتر خواهیم‌داشت. مهاجری، سرمربی بادانشی است که صحبت‌هایش با من تاثیر زیادی در پیوستنم به پدیده داشت.

وی در خصوص رقابتش با روشنگر گفت: هر دوی ما دروازه‌بان‌های باتجربه‌ای هستیم و می‌خواهیم درون دروازه قرار بگیریم اما به خوبی می‌دانیم که در نهایت مهاجری و هاروت، مربی گلرها تصمیم می‌گیرند که چه کسی درون دروازه بایستد. رفاقت بسیار خوبی با روشنگر دارم او دوست خوبی برای من است و رقابت‌مان این مساله را تحت‌الشعاع قرار نمی‌دهد.

گردان تصریح کرد: فوتبال مشهد استعداد و پتانسیل بالایی دارد، به دنبال آن هستیم تا در درجه نخست رتبه‌ای به مراتب بهتر از فصل گذشته به دست آوریم. هرچه بیشتر بتوانیم رتبه‌ای نزدیک‌تر به صدر جدول کسب کنیم طبیعتا بهتر است و برای رسیدن به این مهم تلاش می‌کنیم.

دروازه بان پدیده خراسان در ادامه اظهار کرد: در سالهای گذشته و آن زمانی که در مشهد حضور داشتم هواداران همواره حمایت خوب و پر شوری را از تیم داشتند و واقعا دوست دارم که بازهم هواداران خراسانی مثل همیشه از نماینده خود در لیگ برتر فوتبال حمایت داشته باشند و در لیگ برتر ما را تنها نگذارند.

وی ادامه داد: این هواداران واقعا سرمایه های فوتبال هستند و این رشته ورزشی بدون حضور هواداران دیگر رنگ و بویی ندارد. این در شرایطی است که خراسانی ها هیچ وقت پشت تیم های خود را خالی نگذاشتند و می دانم که در این فصل نیز حضورشان پرشورتر نیز خواهد بود.