تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - مدیرعامل پدیده: به دنبال کسب سهمیه آسیایی باشید

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

نشست صمیمی اعضای باشگاه پدیده خراسان با مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده برگزار شد.

در این مراسم مدیران ، اعضای کادر فنی و بازیکنان پدیده به همراه مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده و برخی از اعضای هیئت مدیره این شرکت حضور داشتند.

مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده گفت: مردم فوتبالدوست استان خراسان رضوی چشم امیدشان به شماست و انتظارم این است که تیم پدیده در لیگ امسال سهمیه آسیایی را برای مردم استان به ارمغان بیاورد و باید برای رسیدن به این هدف تلاش زیادی کنید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان به نقل از روابط عمومی شرکت پدیده، دکتر محسن شوشتری در این نشست که به همت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل گروه شرکتهای پدیده برگزار شد، اظهار داشت: من در مسائل تخصصی و مدیریتی تیم دخالت نمی کنم؛ به این دلیل که معتقدم کادر مدیریتی و فنی تیم در کارشان خبره و بهترین های کشور هستند.

وی اظهار کرد: وظیفه من این است که مشکلات و کاستیهایشان را رفع کنم و انشاالله تمام تلاش خود را برای این منظور به کار خواهیم بست.

مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده ورزش را یکی از مظاهر امر به معروف در جامعه دانست و تاکید کرد: حمایت از گسترش ورزش همگانی در سطح جامعه و توسعه ورزش قهرمانی یکی از اهداف شرکت پدیده است.

شوشتری ورزش را به عنوان ابزاری برای تعالی و رشد انسان ها دانست و افزود: برای آنکه مردم شادابی داشته باشیم که بتوانند کارهایشان را به نحو احسن انجام دهند، اول باید از نظر جسمی سالم و تندرست باشند.

وی بیان داشت: شادابی و تندرستی نقطه آغازین رشد و توسعه پویایی جامعه است.

مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده با اشاره به استرس های موجود در کارهای روزمره، تاکید کرد: نهادینه کردن ورزش باعث سلامت جامعه و جلوگیری از این استرس ها خواهد بود.

شوشتری ضرورت توسعه ورزش در ارتقای سلامت اجتماعی را بسیار جدی عنوان نمود و گفت: ورزش بستر لازم برای ارتقای سلامت اجتماعی را فراهم می سازد و در نتیجه چرخ های اقتصادی جامعه بهتر به گردش در می آید.

مدیرعامل شرکت پدیده با بیان اینکه در زندگی افراد موفق یک مشخصه مهم به چشم می خورد و آن برنامه ریزی است، بیان کرد: اولین عامل که مانند سدی جلوی پیشرفت افراد را می گیرد، عدم برنامه ریزی است. هر کاری نیاز به برنامه ریزی دارد و بدون برنامه ریزی صحیح موفقیت و پیشرفت امکان پذیر نیست.

وی با بیان اینکه بدون برنامه ریزی صحیح و اصولی کارایی افراد کاهش پیدا می کند، ادامه داد: همانطور که یک تیم فوتبال نمیتواند بدون طرح و تاکتیک وارد زمین بازی شود، کسی که برنامه ریزی نداشته باشد انگیزه بسیار کمی برای موفقیت و پیشرفت دارد.

شوشتری با ارزش ترین سرمایه را وقت دانست و گفت: از این سرمایه برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید و با قدرت به جلو بروید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه زیر ساخت ورزش، اخلاق است، ادامه داد: ورزشکاران خوبی که در تاریخ ماندگار شده اند همگی اخلاق را سرلوحه کار خودشان قرار داده بودند.

وی گفت: موضوع اخلاق در ورزش بسیار پر رنگتر از خود ورزش است و امیدوارم همانطور که تیم پدیده به عنوان یک تیم اخلاقی شناخته شده است، همچنان به عنوان تیم اخلاقی باقی بماند.

وی تصریح کرد: بخاطر رعایت همین مسائل اخلاقی، ما از حاشیه ها بدور ماندیم و با وجود مشکلات، جایگاه خوبی را در جدول با همدلی و همیاری کسب کردیم و امیدوارم که امسال بتوانید جایگاه بهتری را نیز کسب کنید و حتی انتظار دارم تا سهمیه آسیایی را نیز به دست آورید، چرا که با نتایج مطلوبی که به دست می اورید دل مردم خراسان شاد می شود.

مدیر عامل شرکت پدیده در ادامه به مشکلات موجود در پدیده اشاره کرد و گفت: امیدواریم با توجه به گشایش روز افزون فعالیت های شرکت های پدیده، بتوانیم اقدامات موثری و حرکت فزاینده ای در جهت رفع مشکلات تیم فوتبال برداریم.

وی در پایان با آرزوی موفقیت گفت: 130 هزار نفر از مردم با هزاران امید در پدیده مشارکت و سرمایه گذاری کردند که لازم است شما هم کمک کنید امید این عزیزان تاامید نشود و دغدغه ها کاهش یابد.

گفتنی است پس از این نشست صمیمانه ، اعضای باشگاه پدیده خراسان به همراه مدیران گروه شرکت های پدیده در مرکز خرید پدیده و نمایشگاه خودرویی که در این مرکز برپا گردیده است ، حضور پیدا کردند و از آن بازدید کردند.