تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - ناصحی: هواداران تنهایمان نگذارند

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

بازیکن تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: هواداران یار دوازدهم ما هستند و باید از ابتدا تا پایان لیگ در کنارمان بمانند و دلگرم‌مان کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، رضا ناصحی در خصوص شرایط تیم فوتبال پدیده گفت: تمرینات را از حدودا یک ماه قبل اغاز کردیم و روند تیم در این بازه فوق‌العاده بوده‌است. هر روز به دنبال پیشرفت بیشتر هستیم و بازیکنان خیلی خوبی هم به تیم پدیده اضافه شده‌اند. اردوی نخست در تهران روی مسائل بدنسازی کار کردیم و اتفاقا از نظر شرایط بدنی به سطح خیلی خوبی رسیدیم.

وی افزود: نکته مهم و مثبتی که در تیم پدیده امسال داریم، وفاق و همدلی توام با رقابت است که در تمرینات تیم موج می‌زند. امیدوارم بتوانیم در کنار هم به بهترین شکل ممکن آماده شویم و در طول فصل نیز موفق باشیم.

ناصحی خطاب به مردم فوتبال‌دوست خراسان گفت: بدون شک نیاز مبرمی به حمایت هواداران فوتبال خراسان داریم، بدون این عزیزان ورزشگاه روح ندارد و اگر آنها به ورزشگاه نیایند انگیزه‌ای ایجاد نمی‌شود. دست تک‌تک هواداران را می‌بوسم که در فصول گذشته به این شکل قاطع و کامل از تیم شهر خود حمایت کردند. خواهش ما این است که در لیگ برتر شانزدهم نیز از روز اول تا هفته سی‌ام از پدیده حمایت کنند.

بازیکن بومی پدیده تاکید کرد: برای جام شهدا نیز تمام تلاش خود را می‌کنیم تا هم نتیجه خوبی بگیریم هم آمادگی خود را بالا ببریم.