تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - مهاجری: به مدد امام رضا(ع) پر قدرت در لیگ حاضر می شویم

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: در بازیهای تدارکاتی به دنبال رفع نقایص خود هستی و به مدد امام رضا (ع) پر قدرت در لیگ برتر حاضر می شویم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری اظهار داشت: اردوی خوبی را در تهران برگزار میکنیم و می خواهیم به مدد امام رضا(ع) و حمایت هواداران پر شور خراسانی پر قدرت وارد لیگ برتر شویم.

وی با اشاره به بازیهای دوستانه تیمش در این اردو اظهار داشت: مهمترین هدف ما ایجاد هماهنگی بیشتر بین بازیکنان است تا بتوانیم در لیگ برتر با ترکیب ایده آل خود وارد مسابقات شویم.

مهاجری با اشاره به شکست یک بر صفر تیمش مقابل فولاد گفت: نتایج این بازیها برای ما مهم نیست چرا که به دنبال نقایص خود هستیم. ما قصد داشتیم تا اردویی را در ترکیه داشته باشیم که به دلایلی این مسئله محقق نشد و برنامه ریزی کردیم تا در جام شهدا حضور پیدا کنیم تا بتوانیم قبل از شروع لیگ از آمادگی بیشتری برخوردار شویم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان افزود: متاسفانه جام شهدا نیز به دلیل انصراف تیم پرسپولیس کنسل شد و این در حالی بود که ما برای حضور در آن برنامه ریزی کرده بودیم.

وی ادامه داد: با وجود به تعویق افتادن جام شهدا سرپرست تیم تلاش زیادی کرد تا بتوانیم چند بازی تدارکاتی خوب را برگزار کنیم که یکی از آنها همین بازی با تراکتور بود.

وی گفت: من کاملا از بازی بازیکنانم در این بازی رضایت دارم . تیم فولاد در این بازی کاملا تحت فشار بود و ما روی یک غفلت گل خوردیم که این هم جزئی از بازی است و از حالا تلاش می کنیم تا همین غفلت ها را نیز به حداقل برسانیم.

مهاجری ادامه داد: با چند ترکیب متفاوت در زمین حضور پیدا کردیم تا بتوانیم بازیکنان را محک بزنیم. نتایج این بازیهای دوستانه تاثیری در روند آماده سازی ما ندارد چرا که با قدرت کار خود را ادامه میدهیم و چرا که بازی دوستانه برای پیدا کردن مشکلات است.

سرمربی پدیده خراسان افزود: در ادامه همین روند آماده سازی خود روز یکشنبه نیز با هماهنگی هایی که انجام دادیم یک بازی دوستانه دیگر را برابر تراکتور سازی انجام خواهیم داد و پس از آن ادامه تمرینات را در مشهد پی خواهیم گرفت و انشالله با دعای هواداران با قدرت و محکم به مصاف سپاهان میرویم.

مهاجری تصریح کرد: ما یک قدرت بزرگ پشت تیم خود داریم که آن هواداران خونگرم خراسانی هستند که همیشه ما را حمایت کردند و انشالله در طول مسابقات نیز مثل همیشه پشتیبان ما خواهند بود.

وی افزود: مطمئن باشید که در لیگ برتر شانزدهم پدیده ای متفاوت را خواهید دید چرا که به بازیکنانم ایمان دارم و می دانم که همه تلاششان سربلندی هواداران و تیم پدیده در لیگ خواهد بود.