تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - جعفری : آماده حضور در لیگ برتر هستیم

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

مدافع تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: شرایط بسیار خوبی راداریم و آماده حضور پر قدرت در لیگ برتر هستیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان، حسن جعفری در خصوص شرایط آمادگی تیم پدیده گفت: چند مرحله اردوی آماده سازی را پشت سر گذاشتیم و در حال حاضر شرایط بسیار خوبی راداریم و آماده حضور پر قدرت در لیگ برتر هستیم.

وی با اشاره به پایان اردوی پدیده در تهران افزود: تمرینات بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و سه بازی دوستانه نیز برگزار کردیم که در روند هماهنگی بیشتر بازیکنان بسیار موثر بود.

جعفری ادامه داد: تمام تلاش بازیکنان و کادر فنی تیم این است که بتوانیم در لیگ شانزدهم نتایج خوبی را کسب کنیم تا هوادارانمان را راضی نگه داریم و دل آنها را شاد نماییم.

وی افزود: به لطف امام رضا(ع) امسال هواداران فوتبال در خراسان پدیده ای متفاوت را در لیگ برتر خواهند دید و سعی میکنیم تا بتوانیم در نیمه بالایی جدول حضور داشته باشیم.

جعفری همچنین در خصوص مصدومیت فصل گذشته اش که منجر به کنار رفتنش از تمرینات تیم شد گفت: متاسفانه بدشانسی بزرگی را در لیگ پانزدهم تجربه کردم و گریبان گیر شد و نتوانستم تا پایان فصل در تیم حضور داشته باشم اما با حمایت هایی که مدیران باشگاه از جمله آقای سرآسیایی و مهاجری انجام دادند توانستم از بند مصدومیت رهایی پیدا کنم و انشالله در لیگ شانزدهم توانایی های خودم را اثبات خواهم کرد.

مدافع تیم پدیده خراسان افزود: یکی از بدترین دوران ورزشی ام را در فصل گذشته به دلیل مصدومیت سپری کردم اما حالا و با اعتماد کادر فنی دوباره خودم را نشان خواهم داد.

وی ادامه داد: از هواداران خراسانی می خواهم که مثل همیشه حمایت های خودشان را از تیم داشته باشند و مطمئن باشند که با بازیهای خوب و کسب نتایج مطلوب دل آنها را شاد خواهیم کرد.