تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - یوسفی: با نگاهی منطقی وارد لیگ می‌شویم

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

بازیکن تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: با نگاهی منطقی و به دور از رویاپردازی لیگ را آغاز می‌کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محسن یوسفی در خصوص شرایط تیمش برای لیگ برتر شانزدهم گفت: شاید در ابتدای امر نگران بودیم که چرا اردوی خارج از کشورمان لغو شده‌است. اما پس از آن با اردویی که دوباره در تهران برگزار شد، خوشبختانه به آمادگی بالایی رسیدیم و بازی‌های دوستانه خوبی هم برگزار کردیم.

وی افزود: به هیچ‌وجه به نتایج این بازی‌های دوستانه نباید استناد کنیم زیرا تیم در حال شکل گرفتن و آماده‌سازی است. به برنده تمام مسابقات دوستانه جام نمی‌دهند و بازنده آن را هم از لیگ بیرون نمی‌کنند. در بازی‌های دوستانه تنها در آرامش کامل به فکر هماهنگی بیشتر و پیاده کردن تفکرات تاکتیکی مربیان خود بودیم.

یوسفی خاطرنشان کرد: نباید با رویاپردازی به لیگ شانزدهم نگاه کنیم. پدیده تیمی خوب است که با کیفیت فوتبال بازی می‌کند اما باید به این مسئله هم توجه کنیم که امسال واقعا لیگ بسیار سختی را پیش رو داریم و مدعیان زیادی برای قهرمانی و کسب سهمیه وجود دارند. فراموش نکنید که رسیدن به سهمیه، پله‌پله میسر است و ناگهانی نمی‌توان سهمیه گرفت. تیم‌های دیگر هم مثل استقلال خوزستان، قهرمان فصل قبل، سرخابی‌های پایتخت، تراکتور، سپاهان و ... نیز به دنبال سهمیه و قهرمانی هستند، ما هم در تیم فوتبال پدیده خراسان قول می‌دهیم که تمام تلاش خود را برای شادی دل هواداران در زمین انجام دهیم.

یوسفی در خصوص قرعه پدیده در لیگ برتر تصریح کرد: اینکه چهار بازی را در پنج هفته آغازین لیگ برتر میهمانیم به نفع ماست. اگر کمی هوشیار باشیم بدون شک می‌توانیم در همین ابتدای راه، قدمی بزرگ برداریم. ضمن اینکه فراموش نکنید فصل قبل هم پدیده در ابتدای راه میهمان بود و از همین موضوع در دور برگشت با چند میزبانی پشت سر هم استفاده کردیم.

هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان در خصوص رویارویی با تیم سپاهان تصریح کرد: سپاهان تیم خوبی است و قطعا با این نیت پا به لیگ برتر می‌گذارد که ذهنیت‌ها و خاطرات تلخ فصل گذشته‌اش را پاک کند، باید بادقت در برابر این تیم به میدان برویم.