تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - مهاجری: بهتر از روز اول خواهیم‌بود

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

سرمربی پدیده گفت:دو نماینده در لیگ برتر داریم و امیدوارم از نظر سخت افزاری طوری عمل کنیم که حقی از تیمهایمان ضایع نشود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از مسابقه با سیاه جامگان اظهار داشت: لازم است در آغاز کار از اداره کل تربیت بدنی و هیات فوتبال تشکر کنم. دو نماینده در لیگ برتر داریم و امیدوارم از نظر سخت افزاری طوری عمل کنیم که حقی از تیمهایمان ضایع نشود. اتفاقی که سال گذشته چند بار رخ داد. حمایت از تیم های شهرمان باعث دلگرمی می شود.

سرمربی پدیده درباره دربی مشهد گفت: شما خبرنگاران از هر دو تیم خبر دارید اما ما فقط از تیم خود خبر داریم. طبق قرعه هفته دوم حریف همشهری مان شدیم و از هر لحاظ آمادگی لازم را داریم. فکر می کنم فردا روند کار مان خیلی بهتر از بازی اول خواهد بود. زیرا بازی اول همیشه بازی خیلی سختی است مخصوصا در برابر تیمی چون سپاهان در اصفهان.

وی افزود: همه چیز برای برگزاری یک مسابقه خوب آماده است.

مهاجری در ارتباط با سوبا بازیکن جدید این تیم بیان داشت: این اولین بازیکن مورد نظر ما بود اما دیارا سوبا آخرین نفری بود که به جمع ما اضافه شد. با توجه به این که درگیر مسابقات زیرگروه یورو لیگ در ارمنستان بود، چنین بود که دیرتر از بقیه به ما اضافه شد.

سرمربی پدیده درباره غایبان بازی فردا گفت: میلاد کمندانی مقداری مصدمیت جزئی دارد اما حسین مهربان دیروز هم تمرین کرد. خوشحالیم بازیکنی متولد 75 که دست پرورده خود باشگاه است، در بازی با سپاهان چنین عملکردی داشت. فکر می کنم امسال، سال خوبی برای جوانان بومی و جویای نام پدیده باشد.

وی درباره حمزه خضیراوی گفت: او هم فردا مصدوم است و دو سه هفته در کنار ما نیست.

مهاجری در ارتباط با شرایط بازیکنان برای بازی فردا گفت: همه تیمم آماده است و کاری به سن و سال ندارم. از وقتی شروع کردیم 4-3 نفر از بچه های تیم بسیار خوب کار کرده اند. به عقیده من سن و سال یک عدد است. مثلا محسن یوسفی با عملکرد خود، ما را شگفت زده کرد. نمی خواهم اسم ببرم. شاکری، مرادمند و سایر نفرات همه آماده هستند و اگر نگاه به شهرستانی ها عادلانه باشد باید در تیم ملی سهمیه داشته باشیم.

سرمربی پدیده در ارتباط با شرایط اختصاص دادن جایگاه ها به هواداران دو تیم گفت: جلسه هماهنگی با حضور نماینده سازمان لیگ امروز انجام می شود اما قانون 30 درصد به 70 درصد است.

مهاجری درباره حضور افراسیابی در تمرین این تیم تصریح کرد: سالار افراسیابی را قبل از سفر اصفهان فهمیدیم که فسخ قرارداد کرده است. اما سهمیه لیگ برتری ما پر شده است.

وی درباره چگونگی حضور هواداران در استادیوم بیان داشت: شهردار در آخرین بازی لیگ 15 وعده داده بود که به هر دو تیم اتوبوس می دهند. اما هنوز چنین وعده ای عملی نشده است. ما طبق سنوات گذشته درخواست خودرا داده ایم اما هنور صحبتی از اتوبوس نشده است. اگر بدهند چه بهتر و اگر ندهند چند اتوبوس برای هواداران خود تهیه می کنیم. چون بازی وسط هفته است و در اولین روز کاری، امیدوارم کمک شود تا استقبال خوبی از بازی شود.

مهاجری در خاتمه اذعان داشت: باید ارگان های دیگر نیز به پدیده کمک کنند. ما یک باشگاه خصوصی هستیم. نگاه عدالت محور و عادلت گستر در مدیریت استانی حاکم نشده است. ما بارها و بارها از سختی حضور تماشاگران در استادیوم ثامن گفتیم. تماشاگران باید خود را از مناطق جنوبی مشهد به شمالی ترین منطقه مشهد خودشان را برسانند چون عموما از قشر ضعیف جامعه هستند. باید مسوولان طوری عمل کنند که نزد وجدان خود شرمنده نباشند