تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - سرآسیایی: فقط برای پیروزی به میدان می رویم

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

قائم‌مقام باشگاه پدیده خراسان گفت: با تمام احترامی که برای فرهاد کاظمی قائلم اما فقط برای پیروزی در دربی وارد میدان می‌شویم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، مجتبی سرآسیایی در خصوص پیروزی این تیم در مقابل سپاهان گفت: برد بسیار شیرینی بود، ولی اسم این پیروزی را برد بزرگ نمی‌گذارم ،زیرا تیم بزرگ پدیده امسال شرایط خوبی دارد و در بستن تیم، سعی کردیم تا تمامی موارد و آیتم‌ها به شکلی خوب و تمام‌حرفه‌ای رعایت شود.

وی افزود: برد، برد خوبی بود اما اینگونه پیروز شدن‌ها در لیگ برتر شانزدهم از دسترس تیم خوب و حرفه‌ای پدیده دور نیست و قطعا ادامه‌دار خواهد‌بود.

سرآسیایی تصریح کرد: بازیکنان پدیده در برابر سپاهان تمام سعی و تلاش خود را کردند، چه یازده بازیکن داخل زمین و چه سایرین در بیرون از زمین. رفاقت و همدلی حرف نخست را در باشگاه پدیده می‌زند و همین موضوع یکی از عوامل اصلی پیروزی ما بود.

قائم‌مقام پدیده خراسان ، در خصوص پیوستن مهاجم ساحل‌عاجی به این تیم گفت: قرار بود این بازیکن زودتر به ما اضافه شود اما تیم قبلی این بازیکن، در یورو لیگ دیرتر حذف شد. توافق ما با مدیران باشگاه قبلی این بازیکن به این شکل بود که تا زمانی‌که این تیم در یورولیگ حضور دارد از سوبا استفاده کنند و پس از حذف، این بازیکن به مشهد بیاید. برخلاف هر سال به جای حذف در همان مرحله نخست، دو سه مرحله‌ای بالا آمدند و همین موضوع سبب شد تا دیرتر به ما اضافه شود اما خوشبختانه بدن وی کاملا آماده‌است. کارهای لازمه را از اوایل هفته گذشته آغاز کردیم تا آی‌تی‌سی وی به موقع صادر شود.

سرآسیایی در خصوص خرید‌های تیم پدیده خاطرنشان کرد: بازیکنان نجیب و باشخصیتی داریم و خوشبختانه همگی ما به این موضوع تاکید داریم تا در نهایت کاری بزرگ در فوتبال استان رقم بزنیم.

وی در خصوص انتشار قراردادهای تیم‌های لیگ برتری گفت: در خصوص بحث قانونی آن نمی‌دانم چگونه است و نمی‌توانم نظر خاصی بدهم اما توقع این است که اگر قرار بر انتشار رقم قراردادهاست، همه تیم‌ها راست بگویند. همه مسائل تیم پدیده شفاف است و مشکلی با انتشار نداریم اما کاش به شکلی عادلانه منتشر شود و به این شکل نباشد که برخی تیم‌ها صادقانه منتشر کنند و برخی دیگر نه.

وی افزود: گاهی‌اوقات در قراردادها توافقاتی می‌شود که اصلا در متن قرارداد ذکر نمی‌شود. مگر ممکن است که بازیکنی، از سوی ده تیم لیگ برتری پیشنهاد داشته‌باشد و در نهایت مبلغ قراردادش پایین باشد‌؟ من بنویسم مبلغ قراردادم هزار تومان است و قرارداد را امضا کنم، بعد مشخص شود قبل از امضا ۲ هزار تومان گرفته‌ام. پس اصل قرارداد من سه هزار تومان بوده‌است. در هر صورت این ناراست‌نمایی‌ها باعث می‌شود که مردم بی‌اعتماد شوند.

سرآسیایی در خصوص دربی مشهد گفت: این دیداری مهم برای ماست، با تمام احترامی که برای مجموعه سیاه‌جامگان و فرهاد کاظمی، به عنوان استادم قائلم اما باید بگویم که تنها برای پیروزی به میدان می‌رویم.

سرآسیایی در خصوص بازداشت مدیرعامل سابق شرکت پدیده و امکان بروز اتفاقات خاص در باشگاه پدیده گفت: این سوالی است که در چند روز اخیر زیاد می‌شنویم اما قطعا حاصل شیطنت محض برخی از دوستان است وگرنه تمام مردم ایران می‌دانند مدت‌هاست که سهام ایشان در پدیده واگذار شده و هیچ سمتی در پدیده ندارند. فکر نمی‌کنم انقدر تیم ما کوچک باشد که با این حاشیه‌های بی‌مورد تحت تاثیر قرار بگیرد. در همین چند روز اخیر جلسات خوبی داشته‌ایم و دادستانی، ستاد تدبیر و ... کمک‌های بزرگی داشته‌اند.

وی اظهار کرد: به تیم پدیده به عنوان یک سرمایه ی استانی بزرگ نگاه میشودکه در کنار بحث ورزش و ایجاد روحیه ی نشاط در مردم، میتواند در امور فرهنگی و اجتماعی و زیر ساختی جوانان نیز نقش بسیار بزرگی را ایفا کند. این نگاه مثبت و کارشناسانه ی مسئولین استان نوید روزهای سبزی در فوتبال خراسان دارد.