تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - مهاجری: حق پدیده برد بود

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار با سیاه‌جامگان ظهار داشت: فوتبال خوبی را تماشا کردیم. برخلاف نامش که دربی بود اما دو تیم بازی زیبایی را به نمایش گذاشتند. به رغم اینکه استراحت ما از سیاه‌جامگان کمتر بود و تنها دو روز برای ریکاوری و تمرین وقت داشتیم اما خوب کار کردیم.
وی افزود: از موقعیت‌های متعد‌دی که داشتیم آن توپی که نباید، گل می‌شد گل شد. به کاظمی تبریک می‌گویم.به داور مسابقه خسته‌نباشید می‌گویم. هفته گذشته خطا روی محسن یوسفی به نظرم خیلی خطاتر بود تا پنالتی هفته پیشی که گرفته‌شد برای سپاهان. خواهشم این است که یکسان‌سازی شود تا حق تیم‌ها تضییع نشود.
وی افزود: کفه ترازو شاید به لحاظ نتیجه به نفع سیاه‌جامگان بود، اما واقعا تیم ما موقعیت‌های زیادی داشت. روی طرح و برنامه صاحب موقعیت شدیم اما روز خوب گلر سیاه‌جامگان بود که به وی تبریک می‌گویم. شرمنده بچه‌های تیمم شدم چون واقعا زحمت کشیدند. ما می‌توانستیم برنده این دیدار باشیم اما قسمت نبود و به بازی‌های بعد می‌اندیشیم.

وی در خصوص استفاده همزمان از کفشگری و خرسندنیا افزود: از Gps, علم روز استفاده می‌کنیم و می‌دانستیم که کریم احمدی در آستانه مصدومیت قرار دارد. کمندانی هم مصدوم بود. از زوج کفشگری و خرسندنیا راضی بودم.

مهاجری تصریح کرد: تماشاگر روز خوبی را برای فوتبال مشهد رقم زد. امروز رقابت ما تمام شد، از اینجا به بعد باید در کنار هم و با وحدت عمل کنیم.