تبلیغات
وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان - عباسیان: پیراهن تیم ملی را می خواهم

وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

معین عباسیان گفت: هنوز 26 سال سن دارم و قطعا برای رسیدن به پیراهن تیم ملی ناامید نیستم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، معین عباسیان در خصوص دیدار با تیم فوتبال نفت تهران گفت: بازی سختی در پیش داریم و باید مواظب حریف و سرعت بازی آنها باشیم. هر بازی سختی خاص خود را دارد اما باید با دقت در برابر رقبا به میدان برویم تا امتیازی از دست ندهیم.

وی در خصوص دربی مشهد گفت: با اینکه دربی حساسیت خاص خود را دارد اما به نظرم هر دو تیم آمده بودند تا روند پیروزی های خود در لیگ برتر را ادامه دهند که البته در نهایت مساوی عاید تلاش دو تیم شد.

بازیکن بومی پدیده گفت: آرزوی هر بازیکنی رسیدن به پیراهن تیم ملی است، هنوز 26 سال سن دارم و قطعا امیدوارم تا روزی پیراهن تیم ملی کشورمان را بر تن کنم. برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را خواهم کرد.

عباسیان افزود: ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم، 2 توپ هم به تیرک دروازه سیاه‌جامگان زدیم و خیلی زودتر از دقایق پایانی باید به گل می‌رسیدیم، اما متاسفانه با بدشانسی روبرو بودیم و نتوانستیم از فرصت‌هایمان استفاده کنیم.

وی در مورد گلی که در دقایق پایانی به ثمر رساند، خاطرنشان کرد: خدا را شکر که حداقل یک امتیاز گرفتیم، برخلاف جریان بازی داور یک پنالتی به سود سیاه‌جامگان گرفت، هرچند بازی در ادامه هم دست ما بود، اما نتوانستیم به گل برسیم، در صحنه‌ای هم که توپ من تبدیل به گل شد، قصد سانتر توپ را داشتم و لطف خدا باعث شد که همان توپ تبدیل به گل شود، در حالی که من فکر نمی‌کردم این اتفاق رخ دهد.

عبسیان تصریح کرد: سال گذشته مدافع بودم، اما امسال یک خط جلوتر آمدم و به عنوان وینگر چپ و راست در زمین حاضر می‌‌شوم، خود من این پست را بیش‌تر دوست دارم و فکر می‌کنم عملکرد بهتری هم در زمین دارم.