وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان گفت: محمد رضا مهاجری در فصل جدید لیگ برتر فوتبال هدایت تیم پدیده خراسان را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، دکتر حمیدرضا کریمویی اظهار داشت: از هفته ها پیش جلسات مختلفی را در راستای تعیین سرمربی تیم پدیده برای حضور در لیگ برتر هفدهم با هیئت مدیره باشگاه برگزار کردیم و پس از موافقت اعضا ،در نهایت با مهاجری به عنوان سرمربی فصل آینده پدیده ،قرار داد امضا شد.

وی افزود: بعد از موافقت هیئت مدیره باشگاه، چندین نشست را با مهاجری برگزار کردیم و ایشان نیز برنامه های خود را به ما ارایه دادند و این برنامه ها نیز مورد موافقت قرار گرفت و در نهایت با حضور ایشان برای سومین فصل پیاپی به صورت قطعی و به عنوان سرمربی به توافق رسیدیم.

کریمویی ادامه داد: تیم پدیده در لیگ شانزدهم روزهای پرفراز ونشیبی را پشت سر گذاشت و در نهایت نیز توانستیم با کمک همه ارکان باشگاه، حمایت مسئولین و البته دلگرمی که هواداران به ما می دادند ، سهمیه پدیده را در لیگ برتر حفظ کنیم و دل مردم خراسان راشاد نماییم.

مدیرعامل باشگاه پدیده درباره اینکه این تیم چه برنامه ای برای فصل آینده دارد گفت: به هر شکل ما به دنبال کسب رده های بالاتر هستیم و این موضوع با برنامه ای که آقای مهاجری ارایه داده است و ثباتی که در راس کادر فنی ایجاد کردیم قطعا دور از دسترس نخواهد بود. هرچند این مسئله به کمک و توجه بیشتر همه مسئولین استانی نیز نیازمند است.

وی درباره اینکه آیا مهاجری لیست بازیکنان مورد نظر خود را ارایه کرده است یا خیر ، اظهار داشت: قطعا آقای مهاجری بازیکنان مختلفی را برای بهبود شرایط تیم مدنظر دارند اما منتظر هستیم تا بازی های لیگ شانزدهم به صورت کامل به پایان برسد و بعد در مورد آن صحبت کنیم. آن چیزی که مشخص است اینکه هیئت مدیره باشگاه و بنده به عنوان مدیرعامل به صورت کامل از برنامه های پیش روی سرمربی تیم حمایت می کنیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic