وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

میلاد کمندانی گفت: با اتحاد و یکدلی به فکر کسب موفقیتی بزرگ در لیگ هفدهم هستیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، میلاد کمندانی که قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با پدیده تمدید کرده در خصوص این تیم اظهار کرد: شرایط خوبی در تیم حکم‌‍فرماست، تمرینات از یکی دو هفته قبل آغاز شد و جو خوبی بر تیم حاکم است. خوشبختانه قرار است به زودی برای برپایی اردویی راهی ترکیه شویم که قطعا به پیشرفت و افزایش قوای بدنی ما کمک خواهدکرد.

وی افزود: در فصل گذشته اتفاقات عجیب و غریب کم نداشتیم اما این فصل خوشبختانه همگی ما به دنبال اتحاد و یکدلی هستیم تا فصلی نو را در فوتبال خراسان رقم بزنیم. بازیکنان خوبی جذب پدیده شده‌اند که به نتایج تیم کمک خواهندکرد.

کمندانی خطاب به هواداران فوتبال خراسان و باشگاه پدیده گفت: خواهش ما از تمامی هواداران خراسان این است که از روز نخست به ورزشگاه بیایند و در کنار تیم محبوب خود حضور داشته‌باشند. ما به یار دوازدهم خود در فصل آتی نیاز مبرمی داریم، زیرا اکثر قریب به اتفاق تیم‌های حاضر در لیگ برتر به دنبال کسب رتبه‌ای خوب هستند و همین موضوع کار را سخت می‌کند اما به توانایی مدیریتی و کادرفنی پدیده ایمان داریم و می‌دانیم که می‌توانیم به رتبه‌ای خوب دست یابیم.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic