وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

                                                                    خبرگزاری فارس: حسینی: بین رجب‌زاده و سرمربی تیم اختلاف وجود دارد/ نمی‌توانم خودم را وارد این مسائل کنم

سیدهاشم حسینی  درباره پارگی رباط احمد اسکندری بازیکن تیم پدیده خراسان گفت: این بازیکن در تمرینات آسیب دید و متاسفانه رباط پایش پاره شد اما کارهای اولیه انجام شده و طی این هفته و احتمالا در تهران، اسکندری پایش را به تیغ جراحی بسپارد.

وی در پاسخ به این سوال که این بازیکن پیش از این یک بار دیگر رباط پاره کرده و آیا باشگاه پدیده بدون تست پزشکی بازیکن جذب کرده یا نه، ادامه داد: از اینکه او قبل از این رباط پاره کرده‌ اطلاعی ندارم و این بازیکن مشکلی نداشت و در تمرینات این اتفاق برایش افتاد. هرچند که از بازیکنان ایرانی معمولا تستی گرفته نمی‌شود. البته ما بازیکنانمان را در کمیته پزشکی فدراسیون تست کردیم اما به هر حال این اتفاق رخ داد.

سرپرست تیم فوتبال پدیده خراسان درباره محمد رجب‌زاده بازیکن این تیم که گفته می‌شود نه برایش کارت بازی صادر شده و نه حق حضور در بازی‌های پدیده را دارد و تنها می‌تواند در تمرینات شرکت کند آنهم در حالی که قراردادی دو ساله با پدیده خراسان بسته، اظهار داشت: فکر می‌کنم این بازیکن مشکلی با سرمربی تیم دارد و به نظرم خود سرمربی می‌تواند پاسخی به این سؤال بدهد و شاید اگر من حرفی بزنم درست نباشد. به هر حال مسائلی هست اما اختلاف نیست چرا که رجب‌زاده به صورت منظم در تمرینات حاضر می‌شود. من نمی‌توانم بگویم اختلافی هست اما نمی‌توانم خودم را قاطی این مسائل کنم.

وی درباره اینکه سرپرست تیم می‌تواند در این موضوع نقش پدری داشته باشد، اظهار داشت: نقش من در تیم پدرانه است و خیلی از مواقع در تمرینات با بازیکنان تک به تک حرف می‌زنم چرا که آنها مثل بچه‌های من هستند و در عین حال سرمربی باید در این موارد صحبت کند و من نمی‌توانم عاطفه‌ام را وارد مسائل تیم کنم.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic