وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

   مرزبان: به کسب 3 امتیاز مقابل صبا فکر می‌کنیم

علی‌رضا مرزبان گفت: تیم صبا را آنالیز کرده‌ایم و به نقاط ضعف و قدرت این تیم اشراف داریم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در نشست خبری پیش از بازی تیمش در مقابل صبای قم گفت: از معیارهایی که در فوتبال جهان مطرح است، کنترل توپ و کیفیت سرعت انتقال تیم از حمله به دفاع و برعکس است. در جام جهانی نیز این موضوع به وضوح دیده می‌شد و تیم‌ها تغییرات زیادی در این زمین داشتند.

مرزبان در خصوص حمایت خبرنگاران از تیمش بیان کرد: بخش بزرگی از حمایت شما اصحاب رسانه را داریم و این موضوع حس خوبی را به تیم و مجموعه ما منتقل می‌کند. همواره این موضوع به من گفته می‌شد که اجازه نخواهند داد در مشهد به کار بپردازی اما رفتار حرفه‌ای و مهربانانه مردم مشهد تمام این فرضیات را باطل کرد و نشان داد که شما و مردم مشهد نیز با اخلاقیات خاص و خوب خود، از ما حمایت کامل دارید و انرژی بسزایی را به تیم منتقل می‌کنید و همه اعضای تیم پدیده به این موضوع افتخار می‌کنیم.

وی با تشکر از تمامی کادر تیم پدیده افزود: از تمامی اعضای تیم تشکر می‌کنم که بدون دردسر و حاشیه تنها به موفقیت تیم و شاد کردن مردم خوب خراسان فکر می‌کنند، مهم‌ترین موضوع در مجموعه ما وجود شرافت کاری و انسان‌دوستی است. مهم همین است که در دو بازی قبل هم نشان دادیم که به دنبال جنجال نیستیم و تنها به نتیجه گرفتن در مستطیل سبز فکر می‌کنیم و به دنبال رسیدن به هدف در خود ذات فوتبال هستیم. در آینده هم تلاش ما این است که هنگامی‌که سوت پایان بازی زده می‌شود در ذهن خودمان آگاه باشیم که تمام تلاش خود را در زمین انجام داده‌ایم.

مرزبان با اشاره به تجربه بالای تیم صبا در لیگ برتر تصریح کرد: در مورد صبا باید بگویم که تیمی با تجربه بالا در لیگ برتر است و همیشه بازی با کیفیت خوبی از این تیم دیده‌ایم، بازیکنان خوبی مثل پیروز قربانی، حسن‌زاده، کلانتری و ... را دارد و به خوبی آگاهیم که از ضربات ایستگاهی و اوت‌های دستی به خوبی استفاده می‌کنند. باید مواظب باشیم زیرا صبا تیمی است که روی ضد حملات بسیار خطرناک است.

سرمربی تیم فوتبال پدیده با بیان اینکه از بازی رضا عنایتی رضایت کامل دارد، افزود: عنایتی در هر دو بازی گذشته ما توانست به خوبی وظایفی که داشت را به نحو احسن انجام دهد، در تیم فوتبال پدیده همه به معنای واقعی تیم هستیم وهمه بازیکنان از عنایتی با تجربه تا روح‌الله باقری و سایر بازیکنان از برد تیم لذت می‌برند و از برد تیم خوشحال می‌شوند.

مرزبان در رابطه با جذب بازیکنان مورد نظرش در پدیده بیان کرد: در ابتدا همه اعتقاد داشتند که تیمی ضعیف بسته‌ایم که نمی‌توان به آن امیدی داشت اما در ادامه هرچه می‌گذرد روند رو به رشد تیم بهتر می‌شود، مشکلی که در همه تیم‌های تازه  راه یافته به لیگ برتر وجود دارد، محدودیت در جذب بازیکن لیگ برتری است، ما تنها 7 بازیکن لیگ برتری توانستیم جذب کنیم و بقیه نیاز تیم را از لیگ یک و 3 بازیکن خارجی که گرفتیم تامین کردیم.

وی در خصوص جذب 3 بازیکن خارجی و وجود یک جای خالی دیگر برای جذب بازیکن خارجی تصریح کرد: در ابتدا به خاطر جذب این 3 بازیکن از من ایراد گرفتند، اما دیدید که برعکس سایر تیم‌ها بازیکنانی را جذب کردیم که هر 3 در تیم فیکس هستند و بازی می‌کنند، در مورد جای خالی هم باید بگویم که با توجه به اینکه مدیریت باشگاه تاکید داشت که خرج‌کرد تیم در همان حدود 8 میلیارد بماند، در ابتدا به دروازه‌بان پاختاکور که پیشنهاد دادیم رقم 250هزار دلار را پیشنهاد کردند که بعد از صحبت گفته می‌شود که با 160 هزار دلاری که باشگاه به وی پیشنهاد داده موافقت کرده و اگر مشکل خاصی پیش نیاید این بازیکن به تیم پدیده می‌پیوندد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در رابطه با انتشار مبالغ قرارداد بازیکنان پدیده گفت: خوشحالم که لیست منتشرشده از طرف پدیده دقیقا مطابق با واقعیت است، موضوع و اصلی مهم در زندگی حفظ صداقت است، امیدوارم که در خرج‌کرد اگر جزو 5تیم آخر لیگ قرار گرفتیم در نتیجه جزو 9 تیم بالای جدول باشیم.

مرزبان خطاب به هواداران پدیده تاکید کرد: از همه فوتبال‌دوستان خراسانی خواهش می‌کنم که از ما در بازی‌های خانگی حمایت کنند و پدیده را تنها نگذارند، به بازیکنانم هم در جلسات گفته‌ام که زمانی باخته‌اید که قلب هواداران و مردم از شما فاصله گرفته‌باشد. مطمئنم که باز هم آن‌ها با حضوری فراتر از تصور ما را غافل‌گیر می‌کنند و زمینه‌ساز پیروزی پدیده بر صبا می‌شوند.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic