وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

سپاهان و پدیده مشهد فردا در اولین دیدار هفته هشتم اولین دیدار تاریخ خود را برگزار خواهند کرد.


به گزارش "ورزش سه"، پدیده مشهد و سپاهان در حالی به مصاف هم می روند که اولین های ویژه ای در این بازی ثبت می شود . اولین بازی تاریخ پدیده و سپاهان در لیگ برتر و اولین حضور حسین فرکی در تیم سپاهان به عنوان سرمربی.

در ادامه مروری داریم بر نکات خواندنی جدال این دو تیم: 

1. پدیده مشهد و سپاهان یک بازی مشترک با یک تیم لیگ برتری داشته اند . این تیم ملوان بوده است . پدیده با ملوان صفر - صفر و سپاهان با ملوان یک - یک کرده اند .

2. پدیده هنوز صاحب دو رکورد لیگ برتری است آنها همچنان تنها تیم بدون باخت لیگ برتر هستند که با دریافت سه گل بهترین خط دفاعی لیگ برتر را هم در اختیار دارند .

3. سپاهانی ها که معمولا دیر به دیر سرمربی عوض می کنند با حضور حسین فرکی چهارمین سرمربی خود را در شش سال گذشته تجربه می کنند . سپاهان از سال 1388 با امیر قلعه نویی و از سال 1390 با زلاتکو کرانچار کار میکنند . آنها در یک مقطع کوتاه حد فاصل قلعه نویی و کرانچار از وجود لوکابوناچیچ استفاده کرده اند .

4. در حالی که سپاهانی ها در چهار هفته گذشته با 3 مساوی یک – یک و یک باخت سه – صفر به نفت تهران بد نتیجه گرفته اند ، پدیده مشهد با دو پیروزی برابر تراکتورسازی و راه آهن و دو مساوی برابر پرسپولیس و استقلال خوزستان عالی کار کرده اند .

5. پدیده در 4 هفته اخیر دو گل خورده و این در حالی است که سپاهان در چهار هفته اخیر شش گل دریافت کرده اند.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات