وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

       

پدیده که تیم نهم جدول رده بندی است ودر ورزشگاه ثامن به مصاف تیم دوم مسابقات می رود. فولاد مدافع عنوان قهرمانی لیگ، برای رسیدن به صدرجدول کار وحشتناکی در پیش رو دارد.

1. فولاد 24 امتیازی است و برای رسیدن به صدرجدول باید پدیده را ببرد، تراکتور به استقلال ببازد و فولاد تفاوت 8 گلی تفاضلش را با تراکتور حل کند. مثلا 4 ـ صفر پدیده را ببرد و تراکتور هم 4 ـ صفر به استقلال ببازد.

2. پدیده می تواند به رتبه ششم صعود کند به شرطی که فولاد را ببرد و 20 امتیازی شود و صبا به نفت تهران ببازد و سایپا و پرسپولیس برنده نباشند.

3. این اولین دیدار پدیده مشهد و فولاد در مسابقات لیگ فوتبال است.

4. دو تیم بازیکن محروم ندارد، اما هر دو تیم 3 بازیکن دو اخطاره دارند؛ عباس محمدرضایی، مسعود نظرزاده، میلان یووانویچ از پدیده و ایوب والی، سروش رفیعی و مهرداد جماعتی از فولاد.

5. احتمال بازی فولاد با این ترکیب زیاد است؛ علیرضا سلیمی، شهاب کرمی، ایوب والی، احمد عبدالله زاده، ساسان انصاری، مهدی بدرلو، مهرداد جماعتی، یوسف وکیا، سروش رفیعی، چاگو و لئوناردو مساریچ.

6. به نظر می رسد که پدیده با مجتبی روشنگر، رضا ناصحی، عباس محمدرضایی، مسعود نظرزاده، اکبر صادقی، معین عباسیان، مهدی چنبری، محمد نژادمهدی، میلاد غریبی، یونس شاکری و غلامرضا عنایتی به مصاف فولاد برود.

7. فولاد خارج از خانه، راه آهن، استقلال و ذوب آهن را برده است.

8. پدیده در خانه به پیکان و سپاهان باخته است.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic