وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان
قرار بود فردا پدیده به مشهد برود تا با ذوب آهن دیدار تدارکاتی برگزار کند. ولی این دیدار به دلیل مشکل نبود بلیط لغو شد تا در نهایت تیم پدیده فردا برای بازی دوستانه دسته دومی پیام وحدت برگزار می کند.

گفتنی است دیدار دوستانه پدیده و پیام وحدت فردا ساعت 17 در زمین منظر آباد مشهد برگزار می شود.
              

یکی از سورپرایزهای لیگ تا به اینجای فصل در تیم پدیده حضور دارد، محمدحسین مرادمند که امسال از سپاهان جدا شد و به عنوان سهمیه زیر23 سال به تیم پدیده خراسان پیوست.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، این بازیکن در طول بازی هایی که در لیگ برتر انجام داده است  آنچنان عملکردی از خود به نمایش گذاشت که هم از نقاط قوت پدیده شد و هم نظر خاکپور، سرمربی تیم ملی امید را به خود جلب کرد هر چند که او می توانست به تیم ملی بزرگسالان هم دعوت شود.

مرادمند حالا در اردوی تیم ملی امید در هلند حضور دارد و اتفاقا در بازی های دوستانه ای هم که تیم ملی انجام داده است نشان داده که خیلی خوب می تواند از پس مسئولیت هایش بر بیاید.

مرادمند در مورد شرایط این اردو می‌گوید: «خدا را شکر اردوی خوبی است و کمپی که در آن قرار داریم بسیار خوب است. تا الان هم بازی های خوبی انجام داده ایم و وقت بسیار کمی تا بازی های غرب آسیا داریم و باید با تلاش مضاعف نتایج خیلی خوبی بگیریم .»

وی درباره حضورش در تیم پدیده نیز گفت: « حضور در شهر امام رضا و در کنار مردم مشهد واقعا برایم باعث افتخار و خوشحالی است. الحمدالله توانسته ام بازی های خوبی تا به اینجای کار برای پدیده انجام دهم. امیدوارم از این به بعد هم همین طور باشد و بتوانم برای پدیده و هواداران مشهد بازی خوبی انجام بدهم و همین شرایط را در تیم ملی امید نیز داشته باشم و برای تیم ملی مملکتم افتخارآفرینی کنم.»

مرادمند در باره شرایط در تیم ملی نیزگفت: «تا به امروز که همه چیز به شکل بسیار خوبی انجام شده و مشکلی هم نداشته ایم و همه بازیکنان نیز تلاش می کنند تا تمرینات را به خوبی پشت سر بگذارند تا برای مسابقات غرب آسیا به آمادگی و هماهنگی کامل دست یابیم. »

وی افزود: همه توانمان موفقیت تیم ملی است و در این راه هم خاکپور و هم سایر اعضای کادر فنی واقعا هر کاری که در توانشان بوده است را برای تیم انجام داده اند. من هم سعی می کنم بهترین بازیها را انجام دهم و انشالله بتوانم در پایان فصل با انجام بازی‌های خوب در پدیده، نظر کارلوس کی روش را برای حضور در تیم ملی جلب کنم  و به تیم ملی بزرگسالان دعوت شوم. »

قائم‌مقام باشگاه پدیده خراسان گفت: نگاه ما به تعطیلات لیگ، ملی است.

مجتبی سرآسیایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه خراسان، در خصوص تعطیلات ایجاد شده به واسطه برگزاری بازی‌های تیم‌ملی کشور در برابر هند و گوام اظهار کرد: باید در این خصوص پا جای پای تاج بگذاریم و بعد به این سوال پاسخ دهیم. وقتی مساله ملی مطرح می‌شود نمی‌توانیم تنها به خودمان نگاه کنیم. تیم ملی بحثی کلان و 70 میلیونی است و باید برای موفقیت آن همه دست به دست هم دهیم.

سرآسیایی در خصوص منتفی شدن بازی تدارکاتی پدیده و ذوب آهن گفت: به هر حال قسمت این بود که این بازی برگزار نشود، تلاش زیادی در این خصوص کردیم اما متاسفانه بلیت برگشت از اصفهان به مشهد وجود نداشت به همین دلیل مجبور شدیم این مسابقه را لغو کنیم، ضمن اینکه بازی‌هایی با تیم‌های مشهدی مثل نسل ابومسلم برگزار کردیم و باز هم در برنامه داریم تا تیم از شرایط مسابقه دور نشود.

وی با تاکید بر عملکرد و تلاش خوب مجموعه تیم پدیده افزود: آنچه واضح است زحماتی است که بازیکنان و کادرفنی باشگاه پدیده می‌کشند، تلاش می‌کنیم و خوشحالیم که هر بازی از بازی گذشته بهتر و زیباتر فوتبال بازی کرده‌ایم و امیدواریم در بحث نتیجه هم بتوانیم آینده خوبی را رقم بزنیم و از اعتبار فوتبال خراسان دفاع کنیم.

سرآسیایی در خصوص حضور مرادمند، مدافع تیم پدیده در اردوی تیم ملی امید کشورمان گفت: مرادمند نشان داده که بازیکن توانایی است و حتی این لیاقت را دارد که به تیم ملی بزرگسالان کشورمان نیز دعوت شود، ضمن اینکه در تیم پدیده هنوز هم جوانانی هستند که لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی امید را دارند. به هر حال امیدواریم که تیم پدیده در اردوهای بعدی تیم‌های ملی سهم بیشتری داشته‌باشد و بتوانیم به فوتبال کشورمان کمک کنیم.
تیم‌های پدیده و سیاه‌جامگان ابومسلم خراسان حریفان خود را در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی شناختند.

محمد مهدی برادران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزلری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان، در خصوص این مسابقات افزود: با اعلام سازمان لیگ

تیم‌ پدیده در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی میزبان نماینده کاشان است.

وی تصریح کرد: تیم پدیده در این مرحله در تاریخ 18 شهریور میزبان شهرداری کاشان است

برادران اضافه کرد: این بازی در مشهد و در استادیوم ثامن الائمه(ع) مشهد برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در صورت صعود تیم‌ پدیده  در مرحله یک هشتم نهایی به احتمال زیاد  با تیم‌ نفت تهران  روبروخواهدشد

تیم شهرداری کاشان در لیگ دسته سه کشور  کشور حضور داردسرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: برای رسیدن به موفقیت تلاش می‌کنیم.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در خصوص آخرین شرایط تیمش گفت: در طول تعطیلات تصمیم گرفتیم تا هم بر روی مسائل بدن‌سازی و هم بر روی مسائل تاکتیکی کار کنیم، تمرینات خوبی داشته‌ایم و در طول تعطیلی لیگ نیز به این مهم می‌پردازیم.
مهاجری در خصوص مسابقات جام حذفی تصریح کرد: ببینید واقعیت امر این است که تمرکز روی جام حذفی و رسیدن به مراحل بالا، تمرکز تیم نسبت به لیگ برتر را به هم می‌زند، به همین دلیل ترجیح می‌دهم در این رقابت به بازیکنانی که تاکنون فرصت زیادی برای بازی نداشته‌اند میدان دهیم.
وی در رابطه با بازی این تیم در برابر نسل ابومسلم خاطرنشان کرد: با اینکه نسل از تیم‌های دسته دومی لیگ ماست اما از کیفیت خوبی برخوردار بود و نباید فکر کنیم که چون ۲ گل زدیم و بردیم پس بازی آسانی داشتیم. به هر حال فرصتی بود که برای بازیکنان ذخیره فراهم شد تا به میدان بروند و بازیکنانم بد هم کار نکردند.باشگاه ورزشی پدیده خراسان  به کمپین مردمی قرار زیارت پیوست.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم به عنوان نماینده فوتبال خراسان در لیگ برتر فوتبال، ضمن حمایت از این کمپین مردمی، تشرف خود به حرم امام مهربانی ها در روز زیارتی مخصوص آن حضرت(23 ذی القعده) همراه با مردم مشهد را اعلام کردند.

همچنین اعضا کادر فنی و بازیکنان تیم پدیده خراسان از طرفداران خود دعوت کردند تا در روز زیارتی حضرت رضا(ع)_ که بنا به روایات یکی از پر فضیلت ترین روزها است_ درکنار آنها به زیارت حضرت ثامن الحجج (ع) مشرف شوند تا همچون همیشه از عنایات و الطاف آن حضرت بهره مند گردند.

#قرار_زیارتقائم‌مقام باشگاه پدیده گفت: از تلاش همگی بازیکنان و کادرفنی باشگاه پدیده ممنون هستیم و از روند رو به رشد تیم رضایت داریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، مجتبی سرآسیایی قائم‌مقام باشگاه پدیده خراسان در خصوص برنامه‌های این تیم در تعطیلات لیگ برتر جهت آماده‌سازی هرچه بیشتر تیم فوتبال پدیده در ادامه مسابقات لیگ برتر گفت: برنامه‌ریزی‌های لازمه صورت گرفته و تمرینات در حال برگزاری است، ضمن اینکه چند دیدار دوستانه مناسب نیز در نظر داریم تا با تیم‌های مختلف از جمله تیم‌های لیگ برتری برگزار کنیم.

وی در خصوص عملکرد تیم پدیده در هفته‌های گذشته تصریح کرد: خوشبختانه از روز نخستی که کار را  آغاز کردیم همینطور در حال پیشرفت هستیم و انصافا از تلاش بازیکنان و کادرفنی خود رضایت داریم، فقط در کسب نتیجه دلخواه که لیاقتش را داشتیم و زحمتش را کشیده‌بودیم، ناموفق بودیم اما امیدواریم در بحث نتیجه هم در روزهای آتی لیگ برتر به آنچه که می‌خواهیم دست یابیم، البته نباید فراموش کنیم که رقبای ما در هفته‌های نخست لیگ تیم‌هایی مثل پرسپولیس، فولاد و تراکتور بودند ولی باز هم توانستیم به نتایج نسبتا خوبی دست یابیم.

سرآسیایی در رابطه با بحث جذب بازیکن جدید گفت: ضمن اینکه با توجه به داشتن جای خالی در لیست تیم خود، به تکمیل تیم فکر می‌کنیم اما نباید فراموش کنیم که بازیکنان ما به خوبی خود را در موقعیت قرار می‌دهند و در روزهای آتی لیگ با روشن شدن موتور گل‌زنی‌شان شاهد یک موفقیت بزرگ خواهیم‌بود. گل نشدن توپ‌های ما بحث خاصی است که باید با حوصله بررسی شود. تلاش مجموعه و تک‌تک بازیکنان را می‎بینیم و مطمئنیم که بازیکنان پدیده در آینده نزدیک مزد زحمات خود را می‌گیرند.

وی در پایان تاکید کرد: هواداران بخش جدایی‌ناپذیر ما هستند و از آنها می‌خواهیم همواره در کنار ما باشند. 

سخنگوی باشگاه پدیده خراسان گفت: دیدار تیم های پدیده و سیاه جامگان با یک روز تاخیر برگزار می گردد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان، جواد طاری بخش اظهار کرد: بر اساس برنامه سازمان لیگ فوتبال ایران قرار بود این مسابقه در تاریخ دوشنبه 23 شهریور ماه برگزار شود که با توجه به درخواست هر دوباشگاه این زمان به سه شنبه 24 شهریور تغییر پیدا کرد.

وی ادامه داد: تاریخ اولیه ای که سازمان لیگ اعلام کرده بود مصادف با شهادت امام محمد تقی (ع) بود که در این شب در مشهد امام رضا(ع) برنامه های عزاداری برگزار می گردد و مناسب نبود تا این مسابقه با توجه به اینکه تماشاگران زیادی را قطعا به ورزشگاه خواهد کشاند در این تاریخ برگزار گردد.

طاری بخش اظهار داشت: بر همین اساس و با موافقت سازمان لیگ و مسئولین هر دوباشگاه دربی تیم های مشهدی در هفته ششم لیگ برتر فوتبال کشور در تاریخ سه شنبه 24 شهریور ساعت 17 در ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد برگزار خواهد شد.


تیم فوتبال پدیده در دیداری تدارکاتی به پیروزی رسید.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، این تیم توانست عصر روز گذشته در دیداری تدارکاتی با نتیجه ۲ بر ۰ بر حریف خود، نسل ابومسلم غلبه کند.
گل‌های این دیدار را رضا اتاقی و میلاد غریبی به ثمر رساندند. ضمن اینکه به تشخیص محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم پدیده این تیم با نفرات ذخیره خود راهی میدان شده‌بود


محمدحسین مرادمند در مورد شرایط این اردو گفت: خدا را شکر اردوی خوبی است و کمپی که در آن قرار داریم بسیار خوب است. قرار است بازی های خوبی انجام دهیم وقت بسیار کمی تا بازی های غرب آسیا داریم. باید با تلاش مضاعف نتایج خیلی خوبی بگیریم .

او در مورد بازی های دوستانه ای که قرار است در هلند انجام دهند ادامه داد: قرار است دو، سه بازی دوستانه با تیم های خوب اروپایی انجام دهیم. اسم دقیق تیم ها را نمی دانم اما قرار است بازی های با کیفیت با تیم های سطح اول اروپا انجام دهیم.

این بازیکن در مورد اردوی هلندکه نسبت به دیگر اردوهایشان متفاوت و موثرتر است، نظرش را اینگونه بیان کرد: صددرصد همین طور است به جای آمده ایم که مهد فوتبال است. فوتبال های خیلی خوبی را می بینیم که در اروپا برگزار می شود. انشالله با بازی های خوبی که قرار است اینجا انجام بدهیم بتوانیم سطح خودمان را ارتقا دهیم.

وقتی از این بازیکن سوال شد با توجه به اینکه شرایط خوبی را در پدیده پشت سر گذاشته این قضیه باعث می شود که عملکردش در تیم ملی امید هم بهتر باشد پاسخ داد: بله همین طور است که شما می گویید. من امسال از سپاهان جدا شدم و به پدیده پیوسته ام الحمدالله توانسته ام بازی های خوبی تا به اینجای کار برای پدیده انجام دهم. امیدوارم از این به بعد هم همین طور باشد و بتوانم برای پدیده و هواداران مشهد بازی خوبی انجام بدهم و همین شرایط را در تیم ملی امید نیز داشته باشم و برای تیم ملی مملکتم افتخارآفرینی کنم.

مرادمند در مورد اوضاع پدیده افزود: امسال خیلی تیم خوبی داریم، کادرفنی خیلی خوب، از جمله آقای ماجدی را در اختیار داریم. امیدوارم بتوانیم نتیجه بگیریم فقط از مردم مشهد می خواهم که از پدیده حمایت کنند و این تیم را تنها نگذارند چون پدیده مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته ولی خوشبختانه الان هیچ مشکلی نداریم. فقط از مربیان، کادر و هواداران خوب تشکر می کنم.

وی در پایان افزود: در آخر باید بگویم خیلی دوست دارم به تیم ملی بزرگسال دعوت شوم و تلاش و کوششم را می کنم. انشاالله بتوانم در لیست آقای کی روش قرار بگیرم.
پدیده منظم در جایگاه سومباشگاه پدیده مشهد که صفحه‌ای سیاه‌تر از سیاه‌جامگان دارد، چنان اخبار خود را با ترتیبی خاص در اختیار هواداران و مخاطبانش قرار می‌دهد که نیاز به جستجوی زیادی در این سایت نداشته باشند؛ ستون‌هایی که بییننده را به هرکجا که می‌خواهد می‌رساند، از "اخبار باشگاه"، "اخبار پایه" و "پدیده در رسانه‌ها" تا فراخوان برای جذب بازیکن. سپیدپوشان مشهد گالری عکس خود را آزاد گذاشته‌اند اما برای ورود به گالری تصاویرشان باید حتما به عضویت سایت درآیید و حتی از روی این صفحه می‌توانید با یک کلیک از سایت جذاب هواداران پدیده سردرآورید.


با توجه به بازیهای تیم ملی، لیگ تعطیل شد ولی متاسفانه بخاطر برنامه بازیهای جام حذفی ما فرصت لازم برای بدنسازی و یا برگزاری دیدار تدارکاتی نداریم.

او ادامه داد: شما ببینید ما تا بخواهیم بدنسازی کنیم روز 19 شهریور باید در جام حذفی بازی کنیم حتی نمی دانیم که حریف ما چه تیمی است و یا در کدام شهر باید بازی کنیم. برای همین فکر می کنم که این تعطیلات بیشتر از همه به تیمهای باشگاهی ضربه می زند.

وی افزود: به عقیده من زمانی که فاصله بازی جام حذفی با لیگ 4 روز  است نشان می دهد که سازمان لیگ قصد داشته تا تقویمش خالی نباشد ولی این برنامه ریزی برای تیمی که در هر دو بازی حذفی و لیگ خارج از خانه بازی کند، به غیر از خستگی و بالا بردن آمار مصدوم ها فایده ی دیگری ندارد.

مهاجری گفت: من برنامه لیگ را نگاه کردم بعد از این تعطیلات دوباره دو بازی برگزار می شود و لیگ تعطیل می شود. در این زمان بندی های کوتاه مدت هم نمی توان بدنسازی مناسبی انجام داد و مطمئنا وقتی بازیکنان باشگاهی آماده نباشند تیم ملی خوبی هم نخواهیم داشت.
سرمربی پدیده با اشاره به دیدار های حذفی گفت: با توجه به فشردگی بازی های لیگ و جام حذفی برنامه و محدود بودن بازیکنان ما، تمرکز پدیده روی مسابقات لیگ است و سعی می کنیم بیشتر تمرکزمان را هم روی این دیدارها بگذاریم.به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، ظهر امروز در محل باشگاه پدیده جلسه‌ای برگزار شد تا اعضای سازمان لیگ بتوانند بررسی مدارک و ممیزی لازم را در خصوص مدرک حرفه‌ای باشگاه پدیده داشته‌باشند.

گفتنی است این جلسه میان مهندس سهیل مهدی از طرف سازمان لیگ و هاشم حسینی از باشگاه پدیده برگزار شد.


            

مجتبی روشنگر در مورد وقفه انجام شده در لیگ گفت: از امروز تمریناتمان را شروع می کنیم. از آنجایی که تیم مان دیر بسته شد و آقای مهاجری خیر دیر به تیم ما آمد، این وقفه به نفعمان است ولی چیزی که در 5 بازی ای که از لیگ گذشته واضح و مشخص بود، این بود که ما فوتبال را خوب بازی می کنیم و همه کارشناسان به این قضیه اعتقاد دارند ولی ناهماهنگی در بعضی از پست ها دیده می شود. ضعف هایی داریم که برطرفشان می کنیم.

او درمورد عملکرد خودش در بازی ها و دریافت 6 گل در 5 بازی ادامه داد: نمی شود گفت عملکردم خوب بود ولی انشاالله در بازی های بعدی جبران می کنم.

وقتی از گلر پدیده سوال شد دوست نداشت جای دروازه بانان تیم های استقلال و پرسپولیس باشد، پاسخ داد: هیچ وقت دوست ندارم جای کسی باشم، من همیشه دوست دارم خودم باشم ولی در کل شرایط گلرهای این دو تیم فرق می کند زیرا حساسیت ها و فشارهایی که روی آنهاست بیشتر است به همین دلیل است که در برخی مواقع تماشاگران ناراحت می شوند چون انتظارشان بالاست.

روشنگر در پایان در مورد هدفش برای این فصل افزود: صددرصد دوست دارم رکورد سال گذشته ام را بشکنم با توجه به مدافعان خوبی که داریم و فوتبال زیبایی که تیم مان بازی می کند، مشکل زیاد گل خوردن مرتفع می شود من هم سعی می کنم به بهترین شکل تمرین کنم شاید تا بدین جای کار آنگونه که خودم دوست داشتم نبودم اما عملکردم را بهتر می کنم.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات