وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

مهاجم ساحل عاجی قرار دادش را با تیم پدیده امضا کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان، دریسا دیاراسوبا با حضور در باشگاه پدیده قرار داد خود را با این تیم به امضا رساند تا در لیگ برتر شانزدهم برای این تیم به میدان برود.
دریسا که متولد نوامبر ١٩٩٤ می باشد سال گذشته در تیم شیراک ارمنستان حضور داشت و با به ثمر رساندن ١٢ گل به عنوان یکی از پدیده های لیگ ارمنستان شناخته شد و باعث راهیابی تیمش به یورو لیگ شده بود.

این مهاجم همچنین سابقه حضور در تیم های ملی زیر ٢١ سال و زیر ١٩ سال ساحل عاج را نیز دارد.
این بازیکن پس از ثبت قرار دادش به تهران رفت تا در تست پزشکی شرکت کند و با صدور ITC می تواند در بازی با سیاه جامگان نیز به میدان برود.
شهاب گردان و محمدحسین مرادمند دو ستاره پدیده در هفته نخست بودند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، پیروزی پدیده در هفته نخست لیگ برتر شانزدهم در برابر سپاهان، آن هم در خانه حریف با تلاش و جنگندگی تمامی بازیکنان این تیم میسر شد اما بدون شک شهاب گردان و محمدحسین مرادمند دو ستاره بی‌چون‌و‌چرای پدیده بودند.

گردان با واکنش فوق‌العاده‌اش در برابر پنالتی مهرداد محمدی و مرادمند، با پرش تماشایی و ضربه سر تمام‌کننده‌اش در کنار سایر بازیکنان سهم ویژه‌ای در سه امتیاز هفته نخست داشتند
سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: ثبات تیمی عامل اصلی پیروزی ما در برابر سپاهان بود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری پس از برتری تیمش مقابل سپاهان در اولین دیدار لیگ شانزدهم در نشست خبری پس از بازی گفت: تلاش زیادی کردیم تا بتوانیم این بازی را به سود خود به پایان برسانیم و خدا را شکر که توانستیم در نهایت به هدف مان در این بازی برسیم. امیدواریم سه امتیاز این بازی باعث شود با جدیت بیشتری در بازی ها حضور پیدا کنیم.


او ادامه داد: به بازیکنانم افتخار می‌کنم،به نظر من دلیل پیروزی ما ثباتی بود که در کادرفنی وجود داشت ولی سپاهان تغییرات زیادی داشت و این ثبات را نداشت.


سرمربی پدیده ای ها در ادامه گفت: هنوز برای قضاوت زود است و نباید با یک بازی در مورد پدیده یا سپاهان قضاوت کرد. نه ما به عرش رسیده‌ایم و نه سپاهان به فرش. به نظر من از هفته‌های هفتم و هشتم می‌توان در مورد تیم‌ها قضاوت کرد.


سرمربی پدیده در مورد شرایط فنی سپاهان تاکید کرد: به هر حال تیمی که تغییرات د اشته است برای رسیدن به آمادگی نیاز به زمان دارد، فرق ما با سپاهان دراین بود که کادر فنی ما ثبات داشت، اما کادر فنی سپاهان تغییر کرد، همچنین نسبت به فصل گذشته فقط دو، سه بازیکن داشتند که در زمین حضور داشتند، 8-7 تغییر در این تیم وجود داشت که برای رسیدن به هماهنگی در این تیم زمان نیاز است. ما هم می‌دانستیم مقابل تیم ناهماهنگ چگونه بازی کنیم.


وی در مورد خریدهای این تیم و رضایت خود از آنها گفت: ما صبح زود به بازار رفتیم و خریدهای خوبی انجام دادیم! (باخنده) به هر حال بر اساس نیازمان بازیکن گرفتیم، پس از اینکه فصل گذشته به پایان رسید، فرصتی را از دست ندادیم و استراحت نکردیم. بازیکنانی هم که اضافه شدند، می‌دانم پیشنهادات مالی بهتری داشتند، اما خدا را شکر که پدیده را انتخاب کردند.


مهاجری در رابطه با دربی مشهد گفت: دربی حساسیت‌های خاص خود را دارد، معمولاً کیفیت فنی در این بازی‌ها حاکم نیست و هر تیمی که تمرکز بیش‌تری داشته باشد، می‌تواند پیروز میدان شود که امیدوارم ما بتوانیم این موفقیت را کسب کنیم.


مهاجری در مورد عملکرد شهاب گردان، گفت: برای سایر گلرها هم احترام قائلم اما به نظرم شهاب با هفتاد درصد آمادگی از دروازه بان های دیگر حاضر در لیگ جلوتر است، شهاب گردان تازه به تیم اضافه شده و به همین دلیل هنوز با دوران اوج خود فاصله دارد او می تواند با درخشش در تیم پدیده بازهم به تیم ملی برسد.


وی در مورد گلزنی محمدحسین مرادمند بازیکن سابق سپاهان گفت: ما یک گوهر را از سپاهان گرفتیم، توانستیم بازیکن بزرگی را بگیریم که خوشحالم او در سال دوم حضورش در پدیده فوتبال کاملی را ارائه می‌دهد و او هم از آینده‌داران فوتبال کشورمان است، از سپاهان هم تشکر می‌کنم.


وی در مورد قضاوت بازی گفت: به علت اینکه داور دیر معرفی شد، نگران بودم که تمرکز لازم را نداشته باشد، اما خوشحالم که او توانست بازی را کنترل کند. در پایان برای تیم بزرگ سپاهان هم آرزوی موفقیت می‌کنم
تیم فوتبال پدیده در نخستین گام در لیگ شانزدهم پیروز شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، تیم فوتبال پدیده خراسان در نخستین گام در لیگ برتر شانزدهم در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف سپاهان اصفهان رفت که در پایان موفق شد با تک گل دقیقه ۴۲ محمدحسین مرادمند، مدافع خود پیروز شود.

در این دیدار شاگردان مهاجری توانستند به نخستین پیروزی خود در لیگ شانزدهم دست یابند تا با روحیه‌ای خوب لیگ را آغاز کنند.
محمدرضا اکبریان، قضاوت نخستین دیدار پدیده در لیگ برتر را برعهده خواهد‌داشت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، دو تیم پدیده و سپاهان در نخستین هفته لیگ برتر فوتبال ایران، جام خلیج فارس روز سه‌شنبه در اصفهان به مصاف یکدیگر خواهندرفت.

در همین رابطه امروز اسامی داوران هفته نخست لیگ برتر اعلام شد که بر این اساس محمد رضا اکبریان، به همراه کمک‌هایش ایوب غلام‌زاده و فرهاد مروجی این دیدار را سوت خواهدزد.

صفایی داور چهارم این دیدار و حسین نجاتی، ناظر این بازی خواهندبود.
بازیکن تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: با نگاهی منطقی و به دور از رویاپردازی لیگ را آغاز می‌کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محسن یوسفی در خصوص شرایط تیمش برای لیگ برتر شانزدهم گفت: شاید در ابتدای امر نگران بودیم که چرا اردوی خارج از کشورمان لغو شده‌است. اما پس از آن با اردویی که دوباره در تهران برگزار شد، خوشبختانه به آمادگی بالایی رسیدیم و بازی‌های دوستانه خوبی هم برگزار کردیم.

وی افزود: به هیچ‌وجه به نتایج این بازی‌های دوستانه نباید استناد کنیم زیرا تیم در حال شکل گرفتن و آماده‌سازی است. به برنده تمام مسابقات دوستانه جام نمی‌دهند و بازنده آن را هم از لیگ بیرون نمی‌کنند. در بازی‌های دوستانه تنها در آرامش کامل به فکر هماهنگی بیشتر و پیاده کردن تفکرات تاکتیکی مربیان خود بودیم.

یوسفی خاطرنشان کرد: نباید با رویاپردازی به لیگ شانزدهم نگاه کنیم. پدیده تیمی خوب است که با کیفیت فوتبال بازی می‌کند اما باید به این مسئله هم توجه کنیم که امسال واقعا لیگ بسیار سختی را پیش رو داریم و مدعیان زیادی برای قهرمانی و کسب سهمیه وجود دارند. فراموش نکنید که رسیدن به سهمیه، پله‌پله میسر است و ناگهانی نمی‌توان سهمیه گرفت. تیم‌های دیگر هم مثل استقلال خوزستان، قهرمان فصل قبل، سرخابی‌های پایتخت، تراکتور، سپاهان و ... نیز به دنبال سهمیه و قهرمانی هستند، ما هم در تیم فوتبال پدیده خراسان قول می‌دهیم که تمام تلاش خود را برای شادی دل هواداران در زمین انجام دهیم.

یوسفی در خصوص قرعه پدیده در لیگ برتر تصریح کرد: اینکه چهار بازی را در پنج هفته آغازین لیگ برتر میهمانیم به نفع ماست. اگر کمی هوشیار باشیم بدون شک می‌توانیم در همین ابتدای راه، قدمی بزرگ برداریم. ضمن اینکه فراموش نکنید فصل قبل هم پدیده در ابتدای راه میهمان بود و از همین موضوع در دور برگشت با چند میزبانی پشت سر هم استفاده کردیم.

هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان در خصوص رویارویی با تیم سپاهان تصریح کرد: سپاهان تیم خوبی است و قطعا با این نیت پا به لیگ برتر می‌گذارد که ذهنیت‌ها و خاطرات تلخ فصل گذشته‌اش را پاک کند، باید بادقت در برابر این تیم به میدان برویم.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic