وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

بازیکن تیم فوتبال پدیده گفت: قطعا نمی‌خواهیم روند خوب‌مان قطع شود و برای پیروزی به تهران می‌رویم.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا خرسندنیا در خصوص شرایط تیم فوتبال پدیده برای دیدار با نفت تهران گفت: نفت تیم خوب و منسجمی است اما تمرینات خوبی در هفته گذشته داشته‌ایم و امیدواریم تا بتوانیم به روند خوب خود ادامه دهیم. به تهران می‌رویم تا با جنگندگی بازیکنان، به سه امتیاز این دیدار دست یابیم.
وی افزود: پس از پیروزی مقابل سپاهان، به مصاف سیاه‌جامگان رفتیم که خوشبختانه در ورای آن، بازی زیبایی را شاهد بودیم. با وجود احترامی که برای تیم سیاه‌جامگان قائلم، اما مخصوصا در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی برای پیروزی داشتیم و حریف‌مان با خوش‌شانسی به امتیاز رسید.
خرسندنیا راجع به شرایط خودش گفت: قبلا هم در پدیده بوده‌ام و دوستان خوبی در این باشگاه داشتم، پس از ۲ سال حضور در استقلال ترجیح دادم که دوباره در تیم شهرم به میدان بروم. از شرایطم راضیم اما هر روز تلاش می‌کنم تا با رشد و پیشرفت بیشتر، بتوانم کادرفنی و هواداران پدیده را با ارائه بازی‌های خوب، راضی کنم.
مربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: وضعیت خوبی را در تیم داریم و بازیکنان نیز هر هفته با تمرکز و آمادگی بیشتری وارد زمین می شوند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، مصطفی صداقت در خصوص بازی تدارکاتی دیروز تیم پدیده در برابر صنعت خراسان گفت: بازی خوبی بود، هدف از این بازی میدان دادن به بازیکنانی بود که در بازی با سیاه جامگان فرصت زیادی برای حضور در میدان پیدا نکرده‌بودند.
وی با اشاره به حضور مهاجم ساحل عاجی این تیم افزود: خوشبختانه سوبا شرایطخوبی دارد و امیدواریم که هرچه زودتر بتواند در پازل تاکتیکی سرمربی پدیده قرار بگیرد.
صداقت درخصوص دربی مشهد و تساوی دو تیم در این دیدار گفت: روز ما نبود و توپ‌هایمان وارد گل نشد. به هر حال باید به بازیکنان‌مان که در عین خستگی وارد میدان شدند و از جان مایه گذاشتند خسته‌نباشید بگویم. مشکلات ریز و درشتی مثل مصدومیت کمندانی، مهربان و خذیراوی، تاخیر در پرواز اصفهان‌‌-مشهد و ... داشتیم که باعث خستگی بازیکنان شده‌بود.
وی افزود: امیدواریم هفته به هفته شرایط بازیکنان بهتر شود و از این هفته شاهد آمادگی بالاتر بازیکنان پدیده در بازیها باشیم.
معین عباسیان گفت: هنوز 26 سال سن دارم و قطعا برای رسیدن به پیراهن تیم ملی ناامید نیستم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، معین عباسیان در خصوص دیدار با تیم فوتبال نفت تهران گفت: بازی سختی در پیش داریم و باید مواظب حریف و سرعت بازی آنها باشیم. هر بازی سختی خاص خود را دارد اما باید با دقت در برابر رقبا به میدان برویم تا امتیازی از دست ندهیم.

وی در خصوص دربی مشهد گفت: با اینکه دربی حساسیت خاص خود را دارد اما به نظرم هر دو تیم آمده بودند تا روند پیروزی های خود در لیگ برتر را ادامه دهند که البته در نهایت مساوی عاید تلاش دو تیم شد.

بازیکن بومی پدیده گفت: آرزوی هر بازیکنی رسیدن به پیراهن تیم ملی است، هنوز 26 سال سن دارم و قطعا امیدوارم تا روزی پیراهن تیم ملی کشورمان را بر تن کنم. برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را خواهم کرد.

عباسیان افزود: ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم، 2 توپ هم به تیرک دروازه سیاه‌جامگان زدیم و خیلی زودتر از دقایق پایانی باید به گل می‌رسیدیم، اما متاسفانه با بدشانسی روبرو بودیم و نتوانستیم از فرصت‌هایمان استفاده کنیم.

وی در مورد گلی که در دقایق پایانی به ثمر رساند، خاطرنشان کرد: خدا را شکر که حداقل یک امتیاز گرفتیم، برخلاف جریان بازی داور یک پنالتی به سود سیاه‌جامگان گرفت، هرچند بازی در ادامه هم دست ما بود، اما نتوانستیم به گل برسیم، در صحنه‌ای هم که توپ من تبدیل به گل شد، قصد سانتر توپ را داشتم و لطف خدا باعث شد که همان توپ تبدیل به گل شود، در حالی که من فکر نمی‌کردم این اتفاق رخ دهد.

عبسیان تصریح کرد: سال گذشته مدافع بودم، اما امسال یک خط جلوتر آمدم و به عنوان وینگر چپ و راست در زمین حاضر می‌‌شوم، خود من این پست را بیش‌تر دوست دارم و فکر می‌کنم عملکرد بهتری هم در زمین دارم.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار با سیاه‌جامگان ظهار داشت: فوتبال خوبی را تماشا کردیم. برخلاف نامش که دربی بود اما دو تیم بازی زیبایی را به نمایش گذاشتند. به رغم اینکه استراحت ما از سیاه‌جامگان کمتر بود و تنها دو روز برای ریکاوری و تمرین وقت داشتیم اما خوب کار کردیم.
وی افزود: از موقعیت‌های متعد‌دی که داشتیم آن توپی که نباید، گل می‌شد گل شد. به کاظمی تبریک می‌گویم.به داور مسابقه خسته‌نباشید می‌گویم. هفته گذشته خطا روی محسن یوسفی به نظرم خیلی خطاتر بود تا پنالتی هفته پیشی که گرفته‌شد برای سپاهان. خواهشم این است که یکسان‌سازی شود تا حق تیم‌ها تضییع نشود.
وی افزود: کفه ترازو شاید به لحاظ نتیجه به نفع سیاه‌جامگان بود، اما واقعا تیم ما موقعیت‌های زیادی داشت. روی طرح و برنامه صاحب موقعیت شدیم اما روز خوب گلر سیاه‌جامگان بود که به وی تبریک می‌گویم. شرمنده بچه‌های تیمم شدم چون واقعا زحمت کشیدند. ما می‌توانستیم برنده این دیدار باشیم اما قسمت نبود و به بازی‌های بعد می‌اندیشیم.

وی در خصوص استفاده همزمان از کفشگری و خرسندنیا افزود: از Gps, علم روز استفاده می‌کنیم و می‌دانستیم که کریم احمدی در آستانه مصدومیت قرار دارد. کمندانی هم مصدوم بود. از زوج کفشگری و خرسندنیا راضی بودم.

مهاجری تصریح کرد: تماشاگر روز خوبی را برای فوتبال مشهد رقم زد. امروز رقابت ما تمام شد، از اینجا به بعد باید در کنار هم و با وحدت عمل کنیم.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، تیم فوتبال پدیده در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه ثامن‌الائمه به مصاف سیاه‌جامگان رفت و در نهایت به نتیجه یک بر یک دست یافت.

تک گل پدیده در این دیدار را معین عباسیان در دقیقه ۸۳ به ثمر رساند.
قائم‌مقام باشگاه پدیده خراسان گفت: با تمام احترامی که برای فرهاد کاظمی قائلم اما فقط برای پیروزی در دربی وارد میدان می‌شویم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، مجتبی سرآسیایی در خصوص پیروزی این تیم در مقابل سپاهان گفت: برد بسیار شیرینی بود، ولی اسم این پیروزی را برد بزرگ نمی‌گذارم ،زیرا تیم بزرگ پدیده امسال شرایط خوبی دارد و در بستن تیم، سعی کردیم تا تمامی موارد و آیتم‌ها به شکلی خوب و تمام‌حرفه‌ای رعایت شود.

وی افزود: برد، برد خوبی بود اما اینگونه پیروز شدن‌ها در لیگ برتر شانزدهم از دسترس تیم خوب و حرفه‌ای پدیده دور نیست و قطعا ادامه‌دار خواهد‌بود.

سرآسیایی تصریح کرد: بازیکنان پدیده در برابر سپاهان تمام سعی و تلاش خود را کردند، چه یازده بازیکن داخل زمین و چه سایرین در بیرون از زمین. رفاقت و همدلی حرف نخست را در باشگاه پدیده می‌زند و همین موضوع یکی از عوامل اصلی پیروزی ما بود.

قائم‌مقام پدیده خراسان ، در خصوص پیوستن مهاجم ساحل‌عاجی به این تیم گفت: قرار بود این بازیکن زودتر به ما اضافه شود اما تیم قبلی این بازیکن، در یورو لیگ دیرتر حذف شد. توافق ما با مدیران باشگاه قبلی این بازیکن به این شکل بود که تا زمانی‌که این تیم در یورولیگ حضور دارد از سوبا استفاده کنند و پس از حذف، این بازیکن به مشهد بیاید. برخلاف هر سال به جای حذف در همان مرحله نخست، دو سه مرحله‌ای بالا آمدند و همین موضوع سبب شد تا دیرتر به ما اضافه شود اما خوشبختانه بدن وی کاملا آماده‌است. کارهای لازمه را از اوایل هفته گذشته آغاز کردیم تا آی‌تی‌سی وی به موقع صادر شود.

سرآسیایی در خصوص خرید‌های تیم پدیده خاطرنشان کرد: بازیکنان نجیب و باشخصیتی داریم و خوشبختانه همگی ما به این موضوع تاکید داریم تا در نهایت کاری بزرگ در فوتبال استان رقم بزنیم.

وی در خصوص انتشار قراردادهای تیم‌های لیگ برتری گفت: در خصوص بحث قانونی آن نمی‌دانم چگونه است و نمی‌توانم نظر خاصی بدهم اما توقع این است که اگر قرار بر انتشار رقم قراردادهاست، همه تیم‌ها راست بگویند. همه مسائل تیم پدیده شفاف است و مشکلی با انتشار نداریم اما کاش به شکلی عادلانه منتشر شود و به این شکل نباشد که برخی تیم‌ها صادقانه منتشر کنند و برخی دیگر نه.

وی افزود: گاهی‌اوقات در قراردادها توافقاتی می‌شود که اصلا در متن قرارداد ذکر نمی‌شود. مگر ممکن است که بازیکنی، از سوی ده تیم لیگ برتری پیشنهاد داشته‌باشد و در نهایت مبلغ قراردادش پایین باشد‌؟ من بنویسم مبلغ قراردادم هزار تومان است و قرارداد را امضا کنم، بعد مشخص شود قبل از امضا ۲ هزار تومان گرفته‌ام. پس اصل قرارداد من سه هزار تومان بوده‌است. در هر صورت این ناراست‌نمایی‌ها باعث می‌شود که مردم بی‌اعتماد شوند.

سرآسیایی در خصوص دربی مشهد گفت: این دیداری مهم برای ماست، با تمام احترامی که برای مجموعه سیاه‌جامگان و فرهاد کاظمی، به عنوان استادم قائلم اما باید بگویم که تنها برای پیروزی به میدان می‌رویم.

سرآسیایی در خصوص بازداشت مدیرعامل سابق شرکت پدیده و امکان بروز اتفاقات خاص در باشگاه پدیده گفت: این سوالی است که در چند روز اخیر زیاد می‌شنویم اما قطعا حاصل شیطنت محض برخی از دوستان است وگرنه تمام مردم ایران می‌دانند مدت‌هاست که سهام ایشان در پدیده واگذار شده و هیچ سمتی در پدیده ندارند. فکر نمی‌کنم انقدر تیم ما کوچک باشد که با این حاشیه‌های بی‌مورد تحت تاثیر قرار بگیرد. در همین چند روز اخیر جلسات خوبی داشته‌ایم و دادستانی، ستاد تدبیر و ... کمک‌های بزرگی داشته‌اند.

وی اظهار کرد: به تیم پدیده به عنوان یک سرمایه ی استانی بزرگ نگاه میشودکه در کنار بحث ورزش و ایجاد روحیه ی نشاط در مردم، میتواند در امور فرهنگی و اجتماعی و زیر ساختی جوانان نیز نقش بسیار بزرگی را ایفا کند. این نگاه مثبت و کارشناسانه ی مسئولین استان نوید روزهای سبزی در فوتبال خراسان دارد.
سرمربی پدیده گفت:دو نماینده در لیگ برتر داریم و امیدوارم از نظر سخت افزاری طوری عمل کنیم که حقی از تیمهایمان ضایع نشود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از مسابقه با سیاه جامگان اظهار داشت: لازم است در آغاز کار از اداره کل تربیت بدنی و هیات فوتبال تشکر کنم. دو نماینده در لیگ برتر داریم و امیدوارم از نظر سخت افزاری طوری عمل کنیم که حقی از تیمهایمان ضایع نشود. اتفاقی که سال گذشته چند بار رخ داد. حمایت از تیم های شهرمان باعث دلگرمی می شود.

سرمربی پدیده درباره دربی مشهد گفت: شما خبرنگاران از هر دو تیم خبر دارید اما ما فقط از تیم خود خبر داریم. طبق قرعه هفته دوم حریف همشهری مان شدیم و از هر لحاظ آمادگی لازم را داریم. فکر می کنم فردا روند کار مان خیلی بهتر از بازی اول خواهد بود. زیرا بازی اول همیشه بازی خیلی سختی است مخصوصا در برابر تیمی چون سپاهان در اصفهان.

وی افزود: همه چیز برای برگزاری یک مسابقه خوب آماده است.

مهاجری در ارتباط با سوبا بازیکن جدید این تیم بیان داشت: این اولین بازیکن مورد نظر ما بود اما دیارا سوبا آخرین نفری بود که به جمع ما اضافه شد. با توجه به این که درگیر مسابقات زیرگروه یورو لیگ در ارمنستان بود، چنین بود که دیرتر از بقیه به ما اضافه شد.

سرمربی پدیده درباره غایبان بازی فردا گفت: میلاد کمندانی مقداری مصدمیت جزئی دارد اما حسین مهربان دیروز هم تمرین کرد. خوشحالیم بازیکنی متولد 75 که دست پرورده خود باشگاه است، در بازی با سپاهان چنین عملکردی داشت. فکر می کنم امسال، سال خوبی برای جوانان بومی و جویای نام پدیده باشد.

وی درباره حمزه خضیراوی گفت: او هم فردا مصدوم است و دو سه هفته در کنار ما نیست.

مهاجری در ارتباط با شرایط بازیکنان برای بازی فردا گفت: همه تیمم آماده است و کاری به سن و سال ندارم. از وقتی شروع کردیم 4-3 نفر از بچه های تیم بسیار خوب کار کرده اند. به عقیده من سن و سال یک عدد است. مثلا محسن یوسفی با عملکرد خود، ما را شگفت زده کرد. نمی خواهم اسم ببرم. شاکری، مرادمند و سایر نفرات همه آماده هستند و اگر نگاه به شهرستانی ها عادلانه باشد باید در تیم ملی سهمیه داشته باشیم.

سرمربی پدیده در ارتباط با شرایط اختصاص دادن جایگاه ها به هواداران دو تیم گفت: جلسه هماهنگی با حضور نماینده سازمان لیگ امروز انجام می شود اما قانون 30 درصد به 70 درصد است.

مهاجری درباره حضور افراسیابی در تمرین این تیم تصریح کرد: سالار افراسیابی را قبل از سفر اصفهان فهمیدیم که فسخ قرارداد کرده است. اما سهمیه لیگ برتری ما پر شده است.

وی درباره چگونگی حضور هواداران در استادیوم بیان داشت: شهردار در آخرین بازی لیگ 15 وعده داده بود که به هر دو تیم اتوبوس می دهند. اما هنوز چنین وعده ای عملی نشده است. ما طبق سنوات گذشته درخواست خودرا داده ایم اما هنور صحبتی از اتوبوس نشده است. اگر بدهند چه بهتر و اگر ندهند چند اتوبوس برای هواداران خود تهیه می کنیم. چون بازی وسط هفته است و در اولین روز کاری، امیدوارم کمک شود تا استقبال خوبی از بازی شود.

مهاجری در خاتمه اذعان داشت: باید ارگان های دیگر نیز به پدیده کمک کنند. ما یک باشگاه خصوصی هستیم. نگاه عدالت محور و عادلت گستر در مدیریت استانی حاکم نشده است. ما بارها و بارها از سختی حضور تماشاگران در استادیوم ثامن گفتیم. تماشاگران باید خود را از مناطق جنوبی مشهد به شمالی ترین منطقه مشهد خودشان را برسانند چون عموما از قشر ضعیف جامعه هستند. باید مسوولان طوری عمل کنند که نزد وجدان خود شرمنده نباشند
معاون دادستان مشهد به شایعاتی مبنی بر انحلال باشگاه پدیده به دلیل بازداشت مالک اسبق شرکت پدیده واکنش نشان داد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، قاضی حیدری معاون دادستان مشهد در پاسخ به سوال خبرنگار در خصوص انتشار شایعاتی مبنی بر احتمال انحلال باشگاه پدیده خراسان گفت: موضوع بازداشت محسن پهلوان، مالک اسبق شرکت پدیده، هیج ارتباطی به فعالیت مجموعه شرکت پدیده از جمله تیم فوتبال آنان ندارد.
وی افزود : حمایت های مادی و معنوی از ورزش شامل این تیم بوده و امیدواریم شاهد رقابت های خوب تیم ها در لیگ برتر باشیم.
گفتنی است تیم فوتبال پدیده خراسان در هفته دوم رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور و از ساعت ١٩:١٠در ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد میزبان تیم سیاه جامگان خواهد بود.
این تیم در هفته اول لیگ برتر شانزدهم موفق شد تیم فوتبال سپاهان را در اصفهان با پیروزی پشت سر بگذارد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات