وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

سرمربی پدیده گفت: با وجود شکست مقابل نفت، فوتبال ادامه دارد و باید از این شکست درس بگیریم و مطمئن باشید که این شکست را جبران می کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، رضا مهاجری در نشست خبری بعد از شکست پدیده مقابل نفت تهران اظهار داشت: نفت بازی خوبی انجام داد. به این تیم تبریک می‌گویم. امیدوارم در ادامه راه نیز موفق باشند و نتایج خوبی بگیرند. دریافت گل زودهنگام تمرکز را از ما گرفت‌، به بازیکنانم توصیه کرده ‌بودم که تیم نفت از چه راه‌هایی می‌تواند به گل برسد اما متاسفانه نتوانستیم به چیزی که می خواهیم، برسیم.


وی درباره عملکرد داوری مسابقه بیان کرد: یاسر همرنگ، داور جوانی است و الان که با نتیجه سنگین ۳ بر صفر باختیم، نمی‌توانم از داوری صحبت کنم. مشکلاتی بود اما این مشکلات در نتیجه بازی تاثیری نداشت.


سرمربی پدیده درباره آینده تیمش گفت: هنوز هفته سوم است و فرصت زیادی برای جبران داریم. به همان نسبت نفت، ما هم موقعیت داشتیم اما بدشانس هم بودیم و امیدوارم در ادامه راه موفق باشیم. سال گذشته شاید با دیگر بازیکنانی هم که بودند شکست‌های سنگینی داشتیم، از یاران جدید هم راضی هستم. امروز هم یک روز از فوتبال بود و فوتبال ادامه دارد. سعی می‌کنیم جبران کنیم.


مهاجری درباره تعویض کفشگری افزود: دلیل تعویض کفشگری، فشاری بود که روی پایش در طول هفته آمده‌بود و دلیل دیگری نداشت.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات