وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

سرمربی تیم پدیده خراسان گفت: تعطیلات، خوب یا بد در تقویم فوتبال ما قرار دارد و باید از این موضوع به بهترین شکل استفاده کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در خصوص آغاز تعطیلات یک ماهه لیگ برتر گفت: به هر حال تعطیلات خوب یا بد در تقویم لیگ ما قرار دارد و باید سعی کنیم که به بهترین شکل ممکن، از این موضوع استفاده کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه تیم پدیده به موقع آغاز کرد، از نظر بدنی بازیکنانم تازه سر و شکلی خوب گرفتند و می‌خواستیم از این هفته با ۱۰۰ درصد قوای بدنی در مسابقات شرکت کنیم که لیگ تعطیل شد. تنها مزیت این تعطیلات، بازگشت مصدومان تیم است که از هفته پنجم قطعا در خدمت تیم خود خواهندبود.

مهاجری راجع به تساوی با سایپا خاطرنشان کرد: متاسفانه نتوانستیم باز هم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و به نتیجه لازمه دست یابیم. خوشبختانه نباختیم اما در روزی به تساوی رسیدیم که حق‌مان برد بود. امیدوارم در آینده و با رسیدن مصدومان، مشکلی بابت گلزنی نداشته‌باشیم.

وی افزود: سوبا پیشرفت خوبی داشته و روز به روز با هم‌تیمی‌ها و شرایط لیگ ایران هماهنگ‌تر می‌شود. واتو نیز چنین شرایطی دارد و با توجه به اینکه زودتر از سوبا به تمرینات پدیده اضافه شد، به موقع هماهنگ شد و در چهار هفته گذشته به خوبی کار کرده‌است.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic