وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: در بازی فردا مقابل استقلال خوزستان به دنبال پیروزی هستیم و انشالله با حضور هواداران این اتفاق را رقم خواهیم زد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان ، محمدرضا مهاجری در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های پدیده خراسان و استقلال خوزستان، اظهار داشت: ما اولین میزبانی خود را به صورت 100درصد در لیگ برتر در این فصل تجربه خواهیم کرد چرا که در 4 هفته‌ای که برگزار شده 3 هفته بازی‌های خارج از خانه ما بود و در یک هفته هم دربی مشهد برگزار شد که حضور هواداران 50 - 50 بود.

وی ادامه داد: امیدوارم که بتوانیم از امتیاز میزبانی به خوبی استفاده کنیم . ما به لحاظ آماری‌ کیفیت و پاس‌های رد و بدل شده و موقعیت‌های خلق شده، عملکرد خوبی داشتیم و دقیقا زمانی که به اوج رسیدیم لیگ تعطیل شد.

مهاجری با اشاره به حضور تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی گفت: به هر حال بحث تیم ملی هم وجود دارد اما باشگاه‌ها نباید در این زمینه ضرر کنند اگر باشگاه‌ها ضرر کردند حداقل تیم ملی در ارائه فوتبال می‌توانست بهتر ظاهر شود. ما نتیجه گرفتیم هر چند که اگر باهوش‌تر بودیم مقابل چین هم به پیروزی می‌رسیدیم اما از لحاظ کیفیت بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم و متاسفانه بار دیگر پس از سه هفته لیگ تعطیل خواهد شد. در هر صورت امیدوارم تیم ملی بتواند به جام جهانی صعود کند.

وی یادآور شد: باشگاه‌ها در این زمینه دچار مشکل می‌شوند چرا که بازیکنی که پیش از فصل بدنسازی کرده مجدداً بار دیگر باید بدنسازی کند و این وقفه به بازیکن صدمه می‌زند. همچنین از لحاظ اقتصادی هم برای باشگاه‌ها به صرفه نیست چرا که باشگاه‌ها مجبور می‌شوند در این مدت به هر حال برای حفظ آمادگی شرایط بازیکنانشان هزینه کنند. همین سفر سپاهان به مشهد برای ما هزینه داشت چرا که 50 درصد هزینه آنها را پرداخت کردیم. 40 میلیون آنها هزینه کردند به هر حال امیدوارم برنامه‌ریزی به شکلی باشد که فشار به روی باشگاه‌ها نیاید.

سرمربی پدیده تاکید کرد: تیم‌های دیگر هم در این زمینه دچار مشکل شدند و بازیکنانشان مصدوم شدند امیدوارم که برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که کمترین ضرر را باشگاه‌ها بدهند و بتوانند بیشترین بازدهی را داشته باشند.

وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش یادآور شد: کفشگری و فرامرزی را ما برای بازی فردا در اختیار نداریم وضعیت فریبرز گرامی امروز مشخص می‌شود و چند بازیکن دیگر ما هم که مصدوم بودند از روز گذشته به تمرینات بازگشتند، اما هنوز به آمادگی 100درصد نرسیده‌اند. روز گذشته این بار روانی از ما برداشته شد و پس از مدت‌ها توانستیم تقریباً با نفرات کامل مان بازی کنیم.

مهاجری در مورد وضعیت واتو بازیکن خارجی این تیم گفت: او شرایط خوبی دارد و اگر نیاز باشد برای بازی فردا از او استفاده خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه در مقابل استقلال خوزستان به دنبال چه هدفی است، گفت: ما برای این بازی انتظار برد داریم با تمام احترامی که برای استقلال خوزستان قائلم اما در این بازی به دنبال پیروزی هستیم. قطعاً‌ از امتیاز خانگی می‌خواهیم استفاده کنیم و با شناخت خوبی که از نقاط ضعف و قوت این تیم داریم، به دنبال حفظ تمرکز بازیکنان هستیم تا بتوانیم نتیجه مطلوبی کسب کنیم.

وی در مورد اینکه نسبت به برگزاری بازی در روز شنبه اعتراض داشته‌اند، گفت: ما معتقد بودیم که چه ایرادی دارد پس از یک ماه تعطیلی لیگ بازی ما روز گذشته برگزار می‌شد تا اینگونه هواداران هم به ورزشگاه می‌آمدند شما نگاه کنید در لیگ یک هواداران بیشتری در ورزشگاه‌ها حاضر می‌شوند ما باید شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم که باعث استقبال تماشاگران شود. اگر روز گذشته بازی برگزار می‌شد، طبعا هواداران بیشتری می‌آمدن هم اکنون هم از هواداران کمک می کنم که به تیم کمک کنند چرا که حضور آنها در ورزشگاه باعث می‌شود بازیکنان انگیزه مضاعفی به دست آورند و مجاب می‌شوند در 90 دقیقه تلاش بیشتری کنند.

وی افزود: اگر هواداران انتظار دارند که تیم شهرشان نتیجه بگیرد باید حمایت کنند. حضور در منزل و فضای مجازی فایده‌ای ندارد. من از آنها خواهش می‌کنم که به خود زحمت بدهند و در ورزشگاه حاضر شوند.
مدیررسانه ای و سخنگوی باشگاه پدیده خراسان گفت: اتوبوس های در نظر گرفته شده برای بازی پدیده خراسان و استقلال خوزستان هواداران مشهدی را به ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد منتقل خواهد کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، جواد طاری بخش در خصوص شرایط این تیم برای بازی روز شنبه مقابل استقلال خوزستان گفت: خوشبختانه کادر فنی تیم شرایط خوبی را برای آمادگی در این بازی فراهم کرده است و تمامی اعضای باشگاه هدفشان کسب پیروزی در این مسابقه است.
وی افزود: یکی از فعالیت های باشگاه برای بازی های خانگی تیم ،ایجاد شرایط آسان جهت انتقال هواداران پرشور مشهدی به ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد است و بر این اساس با برنامه ریزی های انجام شده چندین دستگاه اتوبوس آماده این کار شده است.
طاری بخش اظهارداشت: با توجه به برگزاری این بازی در ساعت ١٨:١٥ روز شنبه ، اتوبوس ها نیز از ساعت ١٧ هواداران را از دو نقطه شهر یعنی میدان تختی(سعدآباد) و پایانه آزادی (پارک ملت) به ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد منتقل خواهند کرد و پس از بازی نیز به همان نقاط باز خواهند گشت.
مدیر رسانه ای و سخنگوی باشگاه پدیده خراسان در ادامه به شکل گیری کانون هواداران این باشگاه نیز اشاره کرد و افزود: برنامه ریزی خوبی در این خصوص شکل گرفته است و ساختار کانون نیز درحال اجرایی شدن است.
وی ادمه داد: در گام اول سامانه پیامکی ٣٠٤٠ راه اندازی گردیده است که هواداران می توانند جهت عضویت در این سامانه عدد ٥ را ارسال و در آن عضو شوند.
طاری بخش گفت: در گام بعدی نیز نرم افزاری را برای ثبت نام و صدور کارت هواداری باشگاه پدیده راه اندازی کردیم که علاقه مندان می توانند با ورود به سایت رسمی هواداران پدیده خراسان به آدرس http://www.padidefans.com
و کلیک کردن بر روی گزینه صدور کارت هواداری ضمن ارسال مدارک خود در این کانون عضو شوند.
طاری بخش افزود: با صدور کارت هواداری علاقه مندان می توانند از خدماتی که باشگاه برایشان فراهم کرده است نیز بهره مند گردند.

دیدار تیم های پدیده خراسان و استقلال خوزستان شنبه ٢٠ شهریور ماه ساعت ١٨:١٥ در ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد برگزار می شود.
هافبک تیم فوتبال پدیده گفت: با وجود اینکه چند هفته با بدشانسی دست‌مان از سه امتیاز کوتاه ماند اما از این هفته پیروزی‌های پدیده دوباره آغاز می‌شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، کریم احمدی در خصوص شرایط تیم پدیده در تعطیلات اظهار کرد: خوشبختانه با وجود تعطیلات لیگ برتر هم تمرینا‌تمان را به شکلی منظم ادامه دادیم هم چند دیدار دوستانه نیز برگزار کردیم که سبب شد تا دوباره روند رو به رشد تیمی خود را آغاز کنیم.

وی در خصوص جدال با استقلال خوزستان افزود: چند هفته به دلایل مختلف و با بدشانسی نتوانستیم به سه امتیاز دست یابیم اما بدون شک با حضور هواداران خوب خود، از این هفته دوباره پیروز می‌شویم و جایگاه خود را در لیگ برتر ارتقا می‌دهیم.

احمدی خاطرنشان کرد: به نتایج دیدارهای دوستانه نباید نگاه کنیم زیرا علاوه بر اینکه تعطیلات اجازه نداد به آمادگی ۱۰۰ درصد برسیم، در این دیدارها تعداد زیادی از بازیکنان‌مان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم. بدون شک با حضور هواداران استقلال خوزستان را شکست می‌دهیم.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic