وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

Image result for ‫مهاجری‬‎


محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی با صبای قم با بیان اینکه امیدواریم دیدار فردا تماشاگر پسند و بدون کمترین حاشیه باشد، اظهار کرد: «ما و صبا نباید در این جایگاه جدولی باشیم؛ ولی امیدواریم در ادامه فصل نتایج بهتری کسب کنیم؛ شاید تاثیر این نتایج به خاطر وقفه‌های پیاپی لیگ برتر است؛ هر دو تیم فردا کار سختی دارند و به دنبال 3 امتیاز هستند؛ ولی ما با احترام به تمام مجموعه صبا، امیدواریم که پدیده برنده این مسابقه باشد.»

 


او ادامه داد: «وقفه‌های لیگ، بد شانسی‌های ما (مثل از دست دادن دو پنالتی)، محرومیت و مصدومیت بازیکنان در یک پست، خوردن پیاپی توپ به تیرک‌ها و ... اجازه نداد نتیجه دلخواهمان را بگیریم. در بسیاری از بازی‌ها می‌توانستیم برنده باشیم؛ ولی در فوتبال را نمی‌توان پیش‌بینی کرد؛ با این وجود امیدوارم فردا ما برنده بازی باشیم.»

 


سرمربی پدیده در خصوص غائبان زیاد صبا برای این دیدار اظهار کرد: «مطمئنا نبود بازیکنان اصلی صبا به نفع ما خواهد بود؛ ولی در سه، چهار بازی اخیر، این تیم تغییرات زیادی در ترکیب داشته است؛ صبا به غیر از بازی با فولاد (که مستحق شکست بود)، در سایر دیدارها نمایش خوبی داشت؛ آنالیز بسیار خوبی از صبا داشتیم و ما روی نقاط ضعف و قوت صبا کار کردیم و امیدواریم بچه‌ها تمرکز لازم را داشته باشند تا به پیروزی برسیم.»

 


مهاجری در مورد مشکلات مالی پدیده و تیم‌های لیگ برتر گفت: «ما هم مشکل مالی داریم؛ ولی باید آنها را مدیریت کرد؛ با داد و فریاد اتفاق خاصی نمی‌افتد؛ چند سال همه داد و بیداد می‌کنند؛ ولی نتیجه‌ای حاصل نشده است؛ 6 سال است در فوتبال مشهد کار می‌کنم و همیشه این مسائل بوده؛ ولی هر وقت مسائل را بیشتر گفتیم، بدتر شده است؛ امیدواریم تغییرات مدیریتی باشگاه ما نیز مشکلات را به حداقل برساند و شرایط بهتر شود؛ نیاز به تغییرات مدیریتی بود و مدیرعامل جدید اگر حمایت شود مطمئنا کمک بیشتری خواهد کرد.»

 


او با اشاره به غایبان تیمش برابر صبا گفت: «خوشبختانه محروم نداریم؛ ولی یکی، دو بازیکن مصدوم هستند که امروز وضعیت‌شان مشخص می‌شود.»

 

 

سرمربی پدیده یادآور شد: «نگاه ما به جام حذفی جدی است و می‌خواهیم از اعتبار شهر خودمان دفاع کنیم؛ قطعا تا جایی که توان داشته باشیم، در جام حذفی پیش می‌رویم و به دنبال نتیجه گرفتن هستیم؛ جام حذفی همیشه یکی، دو اتفاق عجیب دارد که آنها هم رخ داد.»

 


او ادامه داد: «ما هشت امتیاز داریم و با تیم ششم جدول فاصله‌مان کم است؛ به آینده امیدوار هستیم؛ چون با یک برد و باخت جایگاه تیم‌ها تغییر می‌کند؛ روزهای خوب پدیده در راه است.»
Image result for ‫برگی زر‬‎


هادی برگی زر درباره انتخابش به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پدیده مشهد اظهار کرد: این اولین بار نیست که در ورزش مدیریت می‌کنم. البته مدیرعاملی باشگاهی را به عهده نداشتم اما سال‌ها در ورزش به عنوان مدیر ورزشی، اداری و مالی حضور داشتم با این حال همه من را به عنوان بازیکن و مربی می‌شناسند ولی من ناآشنا به مدیریت ورزشی نیستم.


وی در پاسخ به این پرسش که آیا راهکاری برای خروج باشگاه از مشکلات مالی دارد، توضیح داد: نمی‌دانم چه کسی گفته ما مشکل مالی داریم. اکثر باشگاه‌ها با این موضوع دست به گریبان هستند. حتی در رشته‌های دیگر هم مشکل مالی دارند اما در عین حال با توجه به اینکه از هیات مدیره و مدیران خوبی در شرکت مادر پدیده مشهد بهره می‌بریم قول‌های مساعدی گرفته‌ایم تا به زودی مشکلات حل شود. خودمان هم در بخش باشگاه‌داری فضا را می‌خواهیم به سمتی ببریم تا درآمدزایی داشته باشیم. من همیشه گفته‌ام بعد از حرف زدن باید عمل کرد و بعد از عمل در مورد آن توضیح داد. ما می‌خواهیم فضا را به سمتی ببریم تا شعارهایمان عملیاتی شود و بعد از آن در مورد عملکردمان به هواداران توضیح دهیم.


مدیرعامل باشگاه پدیده در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است تعداد اعضای هیات مدیره باشگاه افزایش پیدا کند، بیان کرد: برنامه‌ای برای این موضوع نداریم چرا که تعداد اعضای هیات مدیره ما نمی‌تواند کم و زیاد شود. اگر بخواهد اتفاق بیفتد باید از طریق شرکت مادر مصوب شود. به هر حال آقای وطن‌خواه به خاطر مشکلات کاری و گرفتاری‌های شخصی اعلام کرد می‌خواهد در یکی از دو پست مدیریت و عضویت هیات مدیره حضور داشته باشد. از همین رو ما وی را در هیات مدیره باشگاه داریم و از تجربیاتش استفاده می‌کنیم. به هر حال وطن‌خواه در فوتبال مریض شده، این رشته چیزی جز آسیب‌های اجتماعی، روحی و جسمی برای مدیرانش ندارد.


برگی‌زر در مورد وضعیت تیم فوتبال باشگاه و حضور در بین تیم‌های قعر جدولی بیان کرد: جدول بالا و پایین خواهد شد و جایگاه فعلی تیم‌ها واقعی نیست. ما تیم شایسته‌ای داریم و نیاز به زمان است. در یکی دو بازی آینده این زمان را به دست خواهیم آورد و پدیده واقعی را خواهید دید. نفرات قبلی و تیم فعلی در تلاش هستیم تا تیم را دوباره به روزهای خوبش برگردانیم. من به آینده امیدوارم و مطمئنم با تیمی که داریم، ابتدا از قعر جدول جدا شده و به کمرکش جدول می‌رویم و سپس در بالای جدول خواهیم ماند.


وی در مورد بازی هفته آینده تیمش مقابل صبای قم گفت: بازی ما با صبا 6 امتیازی است چرا که دو تیم وضعیت مشابهی در جدول دارند. به هر حال بعد از تغییر و تحولات مدیریتی زمان می‌برد تا اتفاقات جا بیفتد و بازیکنان و مربیان ما را بشناسند. البته ما چهره شناخته شده‌ای در فوتبال مشهد بودیم ولی برای هماهنگ شدن نیاز به زمان است.


مدیرعامل باشگاه پدیده در بخش دیگری از این گفت‌وگو تاکید کرد: فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است. ما می‌توانستیم هفته گذشته پیکان را با اختلاف دو سه گل ببریم. اگر این اتفاق می‌افتاد در جدول به رده نهم می‌رسیدیم اما متاسفانه به دلیل عدم تمرکز به پیروزی نرسیدیم. من با توانایی و انسجامی که از بازیکنان سراغ دارم مطمئنم آن‌ها در بازی‌های آینده با وحدت و هماهنگی کامل موفق خواهند بود. ضمن اینکه ما برای چندمین بار اعلام می‌کنیم از مهاجری حمایت کامل خواهیم کرد. ما حتی به او پیشنهاد تمدید قرارداد را داده‌ایم و در حال بررسی موضوع است. وقتی 100 را داریم، 90 هم پیش ماست.


برگی‌زر در پایان از انعقاد قرارداد با رضا حقیقی خبر داد و گفت: او مدتی با تیم تمرین می‌کرد اما به خاطر وضعیت جسمانی و نرسیدن به آمادگی کامل به تیم اضافه نشده بود. او بازیکن بزرگی است و شاگرد خودم بوده است. قرارداد حقیقی دو روز پیش با باشگاه به ثبت رسید و او می‌تواند برای ما به میدان برود.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات