وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

مدافع تیم فوتبال پدیده گفت: از اتفاقات لیگ شانزدهم درس گرفتیم و در لیگ هفدهم با همدلی از روز نخست، موفق خواهیم‌بود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، رضا ناصحی در خصوص تمدید قراردادش با پدیده اظهار کرد: پدیده خانه من است و از اینکه در تیم شهرم بازی می‌کنم بسیار خوشحالم. این چهارمین سالی است که برای پدیده به میدان خواهم‌رفت و همه تلاشم را خواهم‌کرد تا بهترین عملکردم را داشته‌باشم.


وی با اشاره به قرارداد سفیدامضایش با پدیده افزود: مهاجری و سرآسیایی مثل برادر و پدرم هستند و احساس خیلی خوبی از بودن در پدیده دارم، همین موارد سبب شد تا خیلی راحت به توافق برسیم و قراردادم را سفید امضا کنم. ضمن اینکه تدین و کریمویی نیز همیشه لطف ویژه‌ای به من داشته‌اند.


وی در خصوص هدف پدیده در لیگ هفدهم افزود: در لیگ شانزدهم بسیار اذیت شدیم اما فهمیدیم که با همدلی می‌توان هر غیرممکنی را ممکن کرد. امیدوارم در لیگ هفدهم با توجه به یارگیری خوبی که توسط مدیران باشگاه در حال انجام است، بتوانیم به رتبه‌ای خوب دست یابیم. بازیکنان پدیده همگی در خدمت تیم‌خود هستند و ما یک خانواده بزرگ را تشکیل داده‌ایم.
محسن یوسفی قراردادش را با پدیده تمدید کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، در ادامه فعالیت‌های باشگاه پدیده خراسان برای حضوری مقتدرانه در لیگ برتر هفدهم، ظهر امروز مذاکرات میان مدیران باشگاه پدیده و محسن یوسفی در نهایت با تمدید قرارداد این بازیکن به پایان رسید.

محسن یوسفی با تمدید قرارداد خود، سومین سال حضور در باشگاه پدیده را سپری خواهدکرد. وی از لیگ برتر پانزدهم و با حضور رضا مهاجری در باشگاه پدیده به این تیم پیوسته و در دو فصل اخیر توانسته با عملکرد خوب خود یکی از بهترین بازیکنان پدیده در هر فصل باشد.
هافبک مازنی پدیده، سابقه حضور در تیم‌های شموشک نوشهر، صبای قم، استقلال تهران و ملوان بندرانزلی را در کارنامه خود دارد.
بابک حاتمی عزیز باعقدقراردادی دوساله به تیم پدیده خراسان پیوست
هافبک فصل گذشته تیم فوتبال پدیده خراسان قرار داد خود با این تیم را تمدید کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان، میلاد کمندانی، هافبک فصل گذشته پدیده، با حضور در دفتر باشگاه پدیده خراسان قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با این تیم تمدید کرد.


رضا ناصحی، حسین مرادمند نیز از دیگر بازیکنانی هستند که در روزهای گذشته قرار داد خود را با پدیده تمدید کردند.


همچنین امین قاسمی نژاد، مصطفی احمدی و بابک حاتمی نیز بازیکنان جدیدی هستند که به پدیده ملحق شدند.
مدیر رسانه ای باشگاه پدیده خراسان گفت: قرار داد بازیکنانی که امروز در باشگاه به امضا رسیده است دو ساله است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان ، جواد طاری بخش اظهار کرد: در درج خبر بازیکنانی که امروز قرار داد خود را با باشگاه پدیده به امضا رسانده اند ، قرار داد یک ساله بر روی سایت درج گردیده بود که این زمان به قرار داد دوساله تصحیح گردید.

وی ادامه داد: قاسمی نژاد و احمدی دو بازیکن جدید پدیده به عنوان مهاجم و هافبک به این تیم اضافه شدند که قرار داد آنها دو ساله می باشد.

همچنین رضا ناصحی و حسین مرادمند مدافعین فصل گذشته پدیده نیز قرار داد خود را برای دو فصل دیگر با این تیم امضا کرده اند.
هافبک فصل پیش تیم سیاه جامگان با عقد قرار دادی دو ساله به تیم فوتبال پدیده خراسان
پیوست.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان ، مصطفی احمدی هافبک طراح فصل پیش تیم سیاه جامگان پس از حضور در دفتر باشگاه پدیده و توافق با مدیران این باشگاه قرار داد خود را به مدت دو سال با تیم پدیده امضا کرد.
احمدی فوتبالیست اهل شهرستان بانه است و در لیگ برتر پانزدهم و شانزدهم در تیم سیاه جامگان حضور داشت و در لیگ هفدهم و پس از اتمام قرار دادش با این تیم ، با نظر مهاجری سرمربی پدیده به این تیم پیوست
مهاجم بابلی و فصل پیش تیم ماشین سازی تبریز ، با عقد قرار دادی به تیم فوتبال پدیده خراسان پیوست.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان ، امین قاسمی نژاد مهاجم فصل پیش تیم ماشین سازی تبریز با عقد قرار دادی دو ساله به تیم فوتبال پدیده خراسان پیوست.

قاسمی نژاد در فصل 94-95 لیگ دسته اول فوتبال کشور به عنوان بهترین بازیکن این رقابت ها معرفی شد و در لیگ برتر شانزدهم با تیم ماشین سازی در رقابت ها حضور داشت.
دو مدافع فصل پیش تیم فوتبال پدیده خراسان قرار داد خود را با این تیم تمدید کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، رضا ناصحی بازیکن مشهدی و مدافع فصل پیش پدیده صبح امروز با حضور در دفتر باشگاه قرار داد خود را برای دو فصل دیگر با این تیم تمدید کرد.

همچنین حسین مرادمند دیگر مدافع فصل پیش پدیده نیز پس از مذاکره با مسئولین باشگاه ، قرار داد خود با این تیم را به مدت دو فصل تمدید کرد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات