وبلاگ رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان

گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، رضا ناصحی در خصوص دیدار حساس این تیم مقابل پرسپولیس در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار کرد: دیدار با پرسپولیس یکی از سخت‌ترین دیدارهای ما در لیگ برتر هفدهم است. امیدوارم بتوانیم از پس این حریف برآییم تا ثابت کنیم پتانسیل پدیده بالاست.

وی افزود: در طول تعطیلات تلاش کردیم روی نقاط ضعف و قوت پرسپولیس کار کنیم، حضور در جام شهدا اتفاقی خوب برای پدیده بود تا بازیکنان از فرم مطلوب بدنی خارج نشوند. امیدوارم نتیجه تلاش خود را روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی ببینیم.

کاپیتان تیم پدیده در خصوص بازی در ورزشگاه ازادی گفت: بازی در ازادی و در مقابل هواداران پرسپولیس حس و حال خاص خودش را دارد. از حضور هواداران این تیم انگیزه می‌گیریم و سعی می‌کنیم تا به بهترین شکل ممکن از پس حریف قدرتمند خود برآییم.

ناصحی خاطرنشان کرد: این فصل تلفیقی از بازیکنانی جوان و باتجربه هستیم و امیدوارم بین ۵ تیم برتر ایران باقی بمانیم‌
گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، اکبر ایمانی در خصوص حضورش در اردوی تیم ملی اظهار کرد: این دومین باری بود که توانستم اعتماد کارلوس کیروش و کادرفنی مجرب تیم ملی را به دست آورم، اردوی خیلی خوبی را در اتریش پشت سر گذاشتیم و توانستیم به بهترین شکل ممکن با دو تیم خوب پاناما و ونزوئلا بازی کنیم.

وی افزود: تمام تلاشم را می‌کنم تا با تمرکز روی دیدارهای آتی لیگ هم برای پدیده مثمرثمر باشم و هم اینکه یکی از مسافرین جام جهانی باشم. آرزوی هر بازیکنی بازی در میدان بزرگ جهانی است و من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

بازیکن ملی‌پوش پدیده خراسان تصریح کرد: بازی سختی مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی در پیش داریم‌. امیدوارم بتوانیم از پس این حریف قدرتمند برآییم، این شاید سخت‌ترین بازی ما در طول لیگ باشد و باید با تمرکز کامل به مصاف حریف برویم تا انشالله در نهایت به سه امتیاز دست یابیم.

ایمانی تاکید کرد: پدیده به دنبال حضور در جمع ۴ تیم برتر ایران است و برای رسیدن به این مهم از ابتدای فصل، بی‌وقفه تلاش کرده‌ایم، امیدوارم بتوانیم در نهایت به این مهم دست یابیم‌.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تنها به حرف زدن از رویاها و اهداف بسنده نمی‌کنیم و قطعا برای رسیدن به هدف و موفقیت، تمام تلاش خود را خواهیم‌کرد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic